Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українські реферати – інтернет-ресурс якісних матеріалів

Киянка | 22.01.2009 01:02

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
12

Голосов "против"
0

для учнів та студентів. Долучайтеся до наповнення!

Українські реферати – інтернет-ресурс якісних матеріалів
Відкрито Інтернет-ресурс українських рефератів, силами учасників Спільноти українських націоналістів, для учнів та студентів, котрі шукають матеріали з різних суспільствознавчих дисциплін (історія України та всесвітня, культурологія, політологія, українознавство, народознавство, етнографія та фольклористика, релігієзнавство, а також література – українська та зарубіжна). Відкриття присвячено сьогоднішній визначній даті в історії україни – 90-річчю проголошення Соборності українських земель.

Мене особисто на цей відчайдушний;) вчинок подвигнув періодичний пошук матеріалів для власної дитини (яку я не хочу пускати в сумнівний Інтернет-простір). Що я думаю про свободу вибору, і про наповнення цього вибору, а також й інші міркування про актуальність створення альтернативного Інтернет-ресурсу рефератів, написано у зверненні до колег-науковців, дослідників, які можуть, якщо захочуть, долучитися до розбудови ресурсу:

"Шановні колеги, науковці, ревні дослідники різних суспільствознавчих сфер!

Кандидати й доктори, герої найважливіших в житті "захистів":) права й задоволення виховувати підростаюче покоління дітей та учнів! Кандидати, в яких такий найвідповідальніший "захист" в перспективі!

Ми пишемо багато праць – академічних, енциклопедичних та, не злякаюсь:) такого слова – експертних. Нас читають наші ж колеги, ті вибрані студенти профільних спеціальностей, яким з нами пощастило, декого читають навіть, на своє щастя, державні владці або чиновники. А тих з нас, кому пощастило найбільше – читають наші власні діти.

Своїм дітям ми часом щось підшукуємо почитати для шкільних, а може, і студентських рефератів. Я так і роблю для своєї дитини, принаймні, з її непрофільних предметів – бо просто не хочу допускати до сумнівних джерел інформації (крім випадків, коли з профільних таки треба розібратися). А як же самостійна робота та свобода слова й вибору? А ось як – самостійну роботу (якій теж ще треба навчити) краще вести з вмєняємимі:) джерелами, а щодо свободи: спробуйте вільно виростити на шматку землиці культурні рослини та будяки, що вийде? Отож;)

Отже, дорогі колеги, ті з Вас, хто має дітей-школярів та студентів, напевно, бачив, щО вони часом стягають з інтернету для рефератів. Якщо хтось не бачив – загляньте на типові сайти рефератів (тільки перевірте, чи оновлений Ваш потужний антивірус). Коли пройде перший шок від "відвертої" реклами, на яку незрідка можна напоротися на тих сайтах для дітей, готуйтеся до наступного – тексти рефератів часто є спрощеними перекладами совкових зразків. Звісно, трапляються і якісні тексти, але нечасто. Зрештою, добре, що хтось взагалі робить освітні сайти, добре, що є великий вибір сайтів рефератів (й шана тим колегам, які передають туди якісні тексти) – адже він може спонукати до критичної порівняльної їх оцінки. Може, але як часто це відбувається – хто зна. Все ж діти – не дорослі, вони лише вчаться відрізняти зерна від плевел. Важливо, щоб зерен в їх доступі було більше...

Я не думаю, що багато знайдеться таких божевільних:), які будуть витрачати свій вільний від роботи час, щоб на дурняк писати реферати для учнів (між іншим, нова шкільна програма така, що реально встигнути писати їх самим, як ми колись, по книжкам – можна лише по одному-двом профільним предметам), але -

Може, хтось захоче поділитися (тут в коментах) лінками, звідки можна перенести сюди якісь пристойні тексти (звичайно, так, щоб це не порушило чиїхось авторських прав). Адже, якщо ми будемо допомагати лише власним дітям (хоч це, природно, в першу чергу), а інші – не наш клопіт, то хто ж буде навколо наших дітей зараз і коли вони виростуть? Кожна дитина варта того, щоб черпати знання з добрих джерел. Давайте разом класти посильні просвітницькі цеглинки, давайте розширювати інтелектуальний вітчизняний простір! Дивись, з часом він помітніше впливатиме й на всю Україну."

Аналогічна пропозиція спрямовується і до Авторів Народної Правди – однодумців в головному. От чесне слово, така співпраця була б куди корисніша принаймні за частину тутешніх дискусій. Адже поки ми тут дискутуємо, діти деруть з Інтернету часто невідомо що! Попрацюймо трошки:) на наше майбутнє!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua