Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Фільм   Джолі   Іствуд   Підміна

Підміна

FidelKaryj | 12.12.2008 13:26

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Як нам усім відомо – правди не можливо приховати. Вона рано чи пізно стане явною і шилом вилізе з мішка поранивши тих, хто її туди вклав. Саме про це розповідає новий фільм Клінта Іствуда "Підміна".

Підміна
Події відбуваються у Лос -Анджелесі 20 – х років. Мати – одиначка Крістін Коллінз (Анжеліна Жолі) виховує 9 -ти річного сина Волтера (Гетлан Гріфіт) і працює головним оператором на телефонній станції. І ось після важкого робочого дня, Крістін, повернувшись додому не знаходить там сина, поліція приїжджає тільки на наступний день і починає розслідування. Через п'ять місяців марних пошуків до Крістін приносять радісну звістку – знайдено її дитину. Щаслива мати приїздить на вокзал зустріти свого Волтера, поліція сповіщає про свій тріумф і преса з усього Лос Анджелеса з'їжджається, щоб висвітлити щасливе возз'єднання, але... мати вперто не хоче признавати хлопчика за свого сина.

Капітан Джонс (Джері Донован) вперто переконує пані Коллінз що це саме її Волтер, незважаючи на те, що за 5 місяців він зменшився на кілька сантиметрів і йому зробили обрізання. Коли Крістін починає наполягати на свому з неї роблять дурну, в буквальному значенні цього слова і закривають у психічній клініці де наша героїня дізнається що вона не одна така.

Цю справу швидко б зам'яли якби на допомогу розбитій горем матері не прийшов впливовий громадський діяч – пастор Густав Бріглеб (Джон Малкович). Він усіма своїми силами намагається надати справі розголосу і нарешті добивається, щоб вона дійшла до суду.

***

У фільмі Іствуда, Анджеліна Джолі відійшла від свого амплуа суперсексуальної жінки-кіллера і перетворюється у беззахисну і відчайдушну матір. Ця роль, на перший погляд чужа харизмі Джолі, дуже їй пасує і дивлячись на розпач Крістін Колінз у її виконанні важко стримати сльози. Напевно саме материнство (адже в неї з Бредом Пітом троє чи четверо дітей) допомогло Анджеліні відчути весь біль втрати материнського серця і так душевно передати цей стан.

Клінт Іствуд, свідомо чи не свідомо, зробив правильний вибір вибравши Джолі на головну роль у свому фільмі. Також він не прогадав і з вибором історії, адже Клінт належить до старої школи кінематографістів і для нього такі ідеали як честь та боротьба за правду стоять на першому місці. І ця боротьба правдиво показана у "Підміні", де істину відстоюють не за допомогою кулаків чи "Магнуму" 12 калібру, але безкомпромісною позицією супроти брехні і свавілля, навіть якщо тебе нищать морально і фізично. Ця тема актуальна і сьогодні у нашому корумпованому і егоїстичному суспільстві, де одинокий громадянин змушений протистояти цілій системі. Але навіть якщо здається що весь світ став проти нас, завжди є надія і саме цю надію дарує нам Іствуд у "Підміні".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua