Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЧЕРВОНА РУТА В ЛУГАНСЬКУ

Максим 'Вихор' | 1.10.2008 10:43

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
7

Голосов "против"
0

27 вересня на Театральному майдані Луганська відбувся фестиваль української пісні ЧЕРВОНА РУТА. Перед луганцями виступили відомі в Україні і за її межами українські гурти: Моторролла, Гайдамаки, Тартак та Марія Бурмака. Концертну програму вів Сашко Положинський – лідер гурту Тартак.

ЧЕРВОНА РУТА В ЛУГАНСЬКУ
Не зважаючи на вкрай слабку інформаційну підтримку фестивалю, послухати і побачити українських музик прийшло багато людей: переважно молодь і люди середнього віку, хоча не мало було і старих. Були присутніми і представники ВО "Свобода". Приємно здивувала відсутність потужних міліцейських кордонів, а також відсутність п'яних в натовпі – було видно, що люди прийшли саме на концерт української музики.

Луганці дуже тепло і прихильно зустрічали українські гурти. Міф про патологічну українофобію "східняків" знову не витримав перевірки в дії. Публіка поводилася дуже активно, співала разом з виконавцями. Не викликали агресії і два червоно-чорних прапори, що майоріли над площею, власне, як і патріотичні промови ведучого концерту. А під пісню "Гей на горі на Маківці" у виконанні Марії Бурмаки молодь "відривалася" без усіляких "політичних" комплексів.

Якісний український музични продукт знову (і як завжди!) знайшов в Луганську чисельну і вдячну аудиторію. Ніякий "мовний бар'єр" чи "специфіка регіону" не завадили луганцям отримати задоволення від концерту.

Луганська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру подяку гуртам, що виступили 27 вересня в нашому місті. Подібні заходи не тільки допомагають здобути нову аудиторію для українських виконавців. Такі заходи сприяють національному відродженню Луганщини, привертаючи людей до здобутків української культури і мистецтва, демонструючи високий рівень української музики і творчих здібностей української нації.

Ми також вдячні спонсорам та організаторам фестивалю – завдяки ним українські гурти мали нагоду виступити перед новою аудиторією, а луганці мали змогу почути якісну українську музику в своєму рідному місті.

Також ми звертаємося до Центрального Проводу ВО "Свобода" з проханням звернути увагу на великий позитивний ефект від концерту українських гуртів в Луганську. Ми просимо відповідально поставитися до справи національного відродження Луганщини і посприяти візиту українських гуртів в Луганськ (Кому Вниз, Гайдамаки, Тартак та інших), адже гурти, що стоять на послідовних проукраїнських позиціях, сприяють пробудженню національної свідомості набагато сильніше, ніж листівки і політичні гасла.

Прес-служба Луганської організації ВО "Свобода"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua