Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Музика, ТБ

tobias | 17.02.2008 09:35

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Як знайомити українців з сучасною музикою. Як зробити на цьому бізнес.

Останні кілька років ми чуємо про 'неформатність' українських виконавців, що їх не пускають на центральні канали, що дорого показати кліп на ТБ.

Сьогодні дивився музичні канали (їх в мене до 30) і сягнула думка:

Щоб українці мали змогу дивитись кліпи своїх музикантів треба створити супутниковий музичний канал, що показуватиме кліпи українських виконавців. Хто буде спонсором?

А хто зацікавлений в збуті творів? Правильно.

Треба зібрати 10-30 найвідоміших виконавців, і запропонувати їм створити компанію (ВАТ), що буде транслювати через супутник їх власні кліпи, та кліпи початківців за невелику плату. В кожного українського виконавця є принаймі 2-3 кліпи. У Кузьми їх навіть до 20, і ідеї в його кліпах досить незвичні для українського простору.

Хтось підказував мені колись що виведення каналу на супутник коштує $25-40 тис. на місяць. Спочатку потрібна лише маленька студія що буде транслювати лише готові кліпи безперервно. Тому видатки на студію будуть невеликі.

Є звичайно Enter music, Star TV UKR, MTV Ukraine, але ці канали на 60-90 відсотків трансюють іноземні кліпи. Принаймі таке в мене склалось враження від 20-ки MTV Ukraine. Де пересічний молодий українець може побачити свіжі і старі кліпи?

Головне виконавці в такому випадку не будуть прохачами в хазяїв каналів.

І головне поява такого каналу дасть змогу збільшити глядацьку аудиторію, що неминуче призведе до збільшення продажу дисків. Звичайно дехто заперечить, що сучасна молодь ще не позбулась від совкової звички скачати MP3 в інтернеті і не платити за диски, але це справа часу.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua