Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ранок   кава   відчуження   ретроспектива
-8
Рейтинг
-8


Голосов "за"
0

Голосов "против"
8

Розстріляний кавою ранок

Що може бути краще холодного осіннього ранку, аніж цмулити каву з пластмасового стаканчика десь біля гламурної "Репризи" і споглядати бутафорну зброю у вітрині напроти?
Комментарии
Beware   | 18.10.2007 18:16
Ах, який "гламурний"! Навіщо тільки ті батьки витрачалися на освіту? Секс і гроші (ну і бухло, звичайно) – ось що повертає світ?
  | 18.10.2007 18:48
Не хотів би видатися, проте, складається враження, шо ми вчилися за різними курсами української мови.

З іншого боку можу згадати Фрейда і поцікавитися: "Ви хочете про це поговорити?"

Що стосується гламуру, прошу пані – мені ближче дискурс.
Beware   | 19.10.2007 00:10
Та який там дискурс! Як раз дешевий "гламур" розрахований на гру гормонів. Ну який він, до біса, лівий? Може тільки наліво ходить! У мене по визначенню не може статися ерекцій, так що на мене ций чоловічий дискурс не впливає. Одна моя знайома, показувала фотографії, з їхньої останньої подорожі по Італії, не пам*ятаю, звідки. "А це", – сказала вона, – ідол фалоса, йому у давні віки поклонялися." На мій німий погляд вона пожартувала: "щоб стояло в кожній хаті", сказала.
  | 19.10.2007 10:52
Та який там дискурс! Як раз дешевий "гламур" розрахований на гру гормонів. – чото не помічав, відверто кажучи (((((((Переріс якось, менше з тим.

Ну який він, до біса, лівий? Може тільки наліво ходить! У мене по визначенню не може статися ерекцій, так що на мене ций чоловічий дискурс не впливає.

Кліторальна ерекція для тебе до цих пір загадка?

Одна моя знайома, показувала фотографії, з їхньої останньої подорожі по Італії, не пам*ятаю, звідки. "А це", – сказала вона, – ідол фалоса, йому у давні віки поклонялися." На мій німий погляд вона пожартувала: "щоб стояло в кожній хаті", сказала.

Не могла би ти зацитувати те, що тобі здалося "фалосоцентричністю"?
Beware   | 19.10.2007 18:24
Нецікава відповідь і моя мотивація невірно інтерпретована. Моя аргументація була такою, тому що такий тон статті і така її зброя. Нудно, і "тикати" не треба. Не заслуговує на мій коментарій. До ніколи.
Олександр Рудий   | 19.10.2007 18:33
Рот фронт
Beware   | 20.10.2007 00:53
Эдипы фокнутые. Карамельки любите? "Поправте яйця" при нагоді.
Олександр Рудий   | 20.10.2007 17:07
Баришня, не думаю шо між нашими поглядами є настільки очевидна різниця. Очевидно, кожен неправильно інтерпретує слова іншого. Таке буває. Якшо ваше "до ніколи" змінило бодай трохи свою позицію і надалі кожен з нас не принижуватиметься до відвертих образ, зробіть маленьку послугу, поясніть будь-яким засобом звязку суть вашої претензії, позаяк я реально не врубився.
  | 20.10.2007 20:31
Кавалер, не переймайтеся. Притензії мої до змісту статті і щі більші до відвертого хамства у відповідях. Я була впевнена що незарегістрований і "Олесксандр Рудий" – це різні особи. Якщо це були ви, то тоді ви ще більш "курсі", ніж я уявляла. Думаю, що всім буде краще, якщо ми замнемо цю розмову. Так у мене не буде більше привидів нікого ображати. Крім того, я вже сказала що мала. І не "шо" а "що". А про відверті образи – не я почала. То останнього разу риторичне питання:
В вашем братстве все такие члены как вы?