Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Тінь сонця   Полум'яна рута

"Тінь сонця" – "Полум'яна рута"


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

"Тінь сонця" – молодий український гурт з іще короткою, але вже заплутаною історією й досить професійним офіційним сайтом. Цей текст про альбом "Полум'яна рута" виставляю винятково в цілях звернути увагу на перспективну групу: а то в нашій вітчизні слава й успіх приходять не до тих, до кого треба... Нпр., культова група "Рутенія. Хто про неї знає?

"Тінь сонця" – молодий український гурт з іще короткою, але вже заплутаною історією й досить професійним офіційним сайтом. Цей текст про альбом "Полум'яна рута" виставляю винятково в цілях звернути увагу на перспективну групу: а то в нашій вітчизні слава й успіх, здебільшого, приходять не до тих, до кого треба і хто створює, як модно зараз говорити, щось креативне... Наприклад, культова група "Рутенія. Хто про неї знає?...

"Дана робота – нова яскрава сторінка в сучасній українській рок-музиці. Heavy-folk від "Тінь Сонця" – це важкий рок з суто українським почерком: з бандурою і скрипкою. Новий альбом якнайширше представляє творче життя команди за останній рік: тут і відлуння стародавньої Русі, і яскрава українська міфологія; жорстка соціальна лірика, водночас, і велика доля весняної романтики. Не оминули в альбомі й вже традиційну для гурту тему Козаччини. Як і раніше, пісні не повертають у минуле, а переносять минуле у сучасне: так група доводить, що ніякі сумні реалії не здатні зруйнувати Вічне..."

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua