Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Гарри Поттер   Волдеморт   Rowling
-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
6

Голосов "против"
7

Комментарии
Ekain   | 1.08.2007 10:09
А мне понравилось. Хотя, конечно, первые четыре книги были гораздо лучше. Пятая, шестая – скучноваты. Но это все субъективно: на вкус, на цвет приятеля нет.
Олена Олійник   | 1.08.2007 11:38
Ekain:

А я так зовсім не вмію оце все читати, хоча літери всі ті ж самі.
:-)
Може, хтось навчив би?
Ekain   | 1.08.2007 11:52
Олено,
знайдіть собі приятеля – носія мови. Ви його української вчитимете. Він Вас – англійської. Кажуть, дуже ефективно.:-)

А восени обіцяють переклад останнього Потера.
Олена Олійник   | 1.08.2007 19:28
Ekain:
Дякую за пораду. Звісно, мови треба вчити.
:-)
Але я жодною мовою того читати не вмію! Про те й писала.
  | 1.08.2007 20:54
Я можливо теж би не читав, бо крім Потера більше фентезі не торкався, якби не яскрава особистість авторки та не чудова мова. Першу книгу я купив через 5 років після першої публікації, щоб почитати щось ненадто серйозного для розвитку мови. Перше, що сподобалось – це лінгвістична глибина: усі закляття були не абракадаброю, а справжніми латинськими виразам, навіть з дотриманням граматики. Ну й "доросле" суспільство там дуже вдало висміюється. А п"яту книгу нібито з кучмізму списували.
  | 5.08.2007 12:33
Хреновенькая книжка. Скачивал вчера раз 5, с инэтом траблы какие-то были. Кстати, никто ничего насчет интернет-провайдера "Корбина-Телеком" сказать не может? Все говорят "супер, супер". Я их тарифы глянул, так аж обрадовался: скорость больше, а цена меньше, чем у меня сейчас. Думаю, стоит перейти, это реально выгодно получится.
  | 5.08.2007 20:35
Много НЕуважаемый А. Н. Онимченко, засуньте свое убогое, никому не нужное мнение себе в задний проход и утрите слюну зависти, стекающую по подбородку! Неужели вы думаете, что бездарную книгу раскупали бы за минуты миллионы людей по всему миру??? Чем вам не понравился "хэппи-энд"? Ведь, в конце концов, это детская книжка! Вам что, нужны были головы Гарри, Рона и Гермионы, висящие на воротах Хогвартса??? Вы просто напросто ратеряли уже в силу возраста детскую непосредственность, наивность, воображение и веру в добро. Миру не нужен еще один циничный критик, миру нужно побольше подобных книг.
P.S. Все мои знакомые дети и родители в восторге от "Гарри Поттера", и я в том числе.
Івасик Хендрикс   | 8.08.2007 12:06
Автор, дякую за рецензію, повністю згоден. Перші книги епопеї забезпечили успіх останньої.
Коли на людину давлять, вона частіше не може витримати тиску – так і Роулінг, замість природньої кінцівки, яку вона перше мала на думці, зголосилася на розмитий хєпі-енд.
Взагалі, книжки совкових правителів теж роскупали міліонними тиражами за їх тиранії, а тут замість тиранії – розрекламований бренд Роулінг.
І, взагалі, до чого тут "завість"? Це я до останнього коментатора. То й що, як ці книги розкуповують мілліонними тиражами? Тепер усі повинні вклонятися автору в ноги і лестити книзі? А ось мені не сподобалось. Пора, пора вже мати особисту думку, пане (пані) той що коментував поперед мене.
  | 12.08.2007 16:50
Прочел книгу, что я могу сказать, книга получилась не детской от того и непринятие её многими критиками привыкшими что Джоан пишет детскую сказочку...

К тому же... это перевод сделанный на скорую руку и есть там нестыковочки которые я думаю будут устранены...