Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Дельта Плюс   Дмитро Снєгирьов Донбас   ЛНР   рівень смертності   несертифікована вакцина   Sputnik Light

Несертифікована вакцина для жителів ОРДЛО: чому мовчить світова спільнота?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Є ще важливий момент, на якому українській владі слід наголосити під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території Росії вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифіката.

Несертифікована вакцина для жителів ОРДЛО: чому мовчить світова спільнота?
В окупованих районах Луганської області за попередній день, 26 жовтня, 46 летальних випадків від COVID-19. Про це повідомила пресслужба самопроголошеного "міністерства охорони здоров'я" окупаційної адміністрації.

Варто зауважити, що з початку пандемії медики зареєстрували в "ЛНР" 2223 випадки смерті пацієнтів, у яких діагностовано коронавірус. До чого тут несертифікована вакцина? Високий рівень смертності в ОРДЛО пов'язаний з тим, що росіяни надали сумнівний препарат для щеплення.

На жаль, ця тема не порушується під час Мінських перемовин та на інших міжнародних майданчиках. Слід було наголосити, що попри так званий "гуманітарний характер" постачання вакцин з Росії на окуповані території, рівень смертності від ковіду там значно перевищує загальносвітовий.

В ОРДЛО рівень смертності від ковіду перевищує світовий.

Зараз, за офіційною статистикою самопроголошеного "міністерства охорони здоров'я" окупованих районів Луганщини, рівень смертності серед тих, хто заразився – близько 12%. Тоді як у світі цей показник у середньому становить лише 1,7%-2%.

Зазначу: якщо станом на кінець липня на території ОРЛО було зареєстровано близько 6,5 тисячі хворих на ковід, померло 574, то на 25 жовтня там уже – 17,5 тис. хворих і близько 2,2 тисячі померлих. У липні зайшов так званий "гумконвой" із російською вакциною "Sputnik Light". За ідеєю, рівень смертності мав би знизитися, а він збільшився у кілька разів.

Одна з причин – несертифікована вакцина.

На мій погляд, такий високий рівень смертності насамперед пов'язаний із тим, що росіяни поставили до ОРДЛО несертифікований препарат. Якщо "Sputnik V" не отримав погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів та Всесвітньої організації охорони здоров'я, то вакцина "Sputnik Light" не пройшла сертифікацію навіть на території Росії.

Відповідні випробування мають закінчитися лише у грудні. Тоді як до ОРДЛО "Sputnik Light" завозили вже з лютого 2021 року.

Фактично окуповані території України використовуються країною-агресором як плацдарм для випробування несертифікованих вакцин. Використовується статус "сірих зон", де не діє ані українське, ані російське законодавство.

Є ще важливий момент, на якому українській владі слід наголосити під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території Росії вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифіката.

У терористів немає доступу до цих систем.

І це вакцинування – недійсне навіть на території Росії, не кажучи вже про те, що не діє на території всіх інших країн.

Зверну увагу, що нині в ОРДЛО поширений новий штам ковіду – Дельта та Дельта Плюс. Примітно, що російська вакцина до ладу не могла впоратися і з легшими варіантами. Що вже казати про модифіковану версію "корони".

ОРЛО наразі є фактично закритою зоною. Окупанти визнали різкий сплеск захворюваності, величезну кількість летальних випадків. З огляду на масовий виїзд жителів ОРДЛО на територію Росії фактично без проходження відповідного епідеміологічного контролю, спалах коронавірусної інфекції був прогнозований.

Україна повинна наполягати на допуску Червоного Хреста в ОРДЛО і передачі визнаних ВООЗ вакцин через міжнародні інституції.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua