Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява Арестовича щодо "розвороту на Схід" нагадує елемент дешевого шантажу.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Те, що відбувається, це нагадує елемент дешевого шантажу. Коли ми стукаємося у двері, нас не пускають, а ми при цьом говоримо про те, що у разі якщо наші вимоги не будуть виконані – ми повернемось спиною до свого стратегічного партнера і поміняємо вектор нашого розвитку.

Нещодавно в ефірі телеканалу "Дом" Арестович заявив, що Україна розгорнеться на Схід, якщо Захід продовжить здавати інтереси України. За його словами, Євросоюз і політична еліта США розкололися з питань взаємин з Росією.

В МЗС відреагували на заяву спікера української делегації в Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича щодо "розгортання України на Схід.

https://www.youtube.com/watch?v=G9HtkjvtH10&feature=emb_title

Згодом, спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу Олексій Арестович заявив, що журналісти не так трактували його слова про можливий перегляд геополітичного вектора України, якщо Захід продовжить здавати інтереси України, а також якщо Євросоюз і політична еліта США розкололися з питань взаємин з Росією.

Я вважаю, що має бути колективна чи персональна відповідальність через заяву спікера Тристоронньої контактної групи по Донбасу Олексія Арестовича щодо "розвороту на Схід".

Зауважу, лунають заяви Арестовича, що ми фактично кинуті напризволяще і в якості наводиться приклад Афганістану, з якого, на думку останнього, США вийшли ледь не кидаючи все своє майно і залишаючи на поталу тих людей, які 20 років підтримували США. Це елемент невігластва. Річ у тім, що це і є той компонент гібридної війни, який запропонували США Російській Федерації у відповідь на позицію Путіна щодо червоних ліній. Для пана Арестовича я пояснюю. США практично штучно створили зону напруженості у "підбрющі" РФ, у зоні її геополітичних інтересів на середньоазійському напрямку. Це, власне, не тільки Таджикистан, але й Узбекистан та Киргизія.Тому досить не випадково нервова реакція РФ, намагання знайти спільну мову з талібами. І, головне, відсутність позитивних результатів зустрічі в Москві.

Зазначу, що це ті елементи, які потрібно знати представникам політичного проводу. І головне, речникам або радникам української сторони, коли вони виходять на загал.

Назву ще один негативний момент.

Коли Арестович говорить про те, що фактично США кинули нас напризволяще – ці заяви, власне, прозвучали на тлі проведення спільних навчань "Сі Бріз", які по своєму представницькому складу, за кількістю залученої техніки та особового складу були наймаштабнішими за останні роки. І головне, легенди проведення навчань. Бо чи не вперше відпрацьовувалося проведення десантних операцій маючи на увазі звільнення окупованих територій Криму. І в цей момент звучать заяви Арестовича, що нас кинули напризволяще. Чим ця заява продиктована, як не створенням штучних перешкод Україні?

Примітно, що немає жодної реакції на ці відверто провокаційні заяви з боку керівництва Офісу президента.

Те, що відбувається, це нагадує елемент дешевого шантажу. Коли ми стукаємося у двері, нас не пускають, а ми при цьом говоримо про те, що у разі якщо наші вимоги не будуть виконані – ми повернемось спиною до свого стратегічного партнера і поміняємо вектор нашого розвитку.

У мене тоді виникає питання: а якщо ці заяви продукуються, то відповідно має бути якщо не колективна, то персональна відповідальність. Цього ми, на жаль, не бачимо.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua