Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На передовій активізувались снайпери окупантів: в диверсійних "школах" почалися іспити.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

4 липня ГІ "Права справа" передала спеціальним службам України інформацію про те, що в диверсійних школах розпочалися так звані "випускні іспити". Окремо наголошувалося, що найближчим часом варто очікувати активізацію ДРГ і снайперських пар бойовиків.

В районі проведення операції Об'єднаних сил набирає обертів "снайперська війна" із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп.

9 липня, під час ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Золоте, що на Луганщині загинув Володимир Яськів із Великих Бірок. За попередніми даними, під час виконання завдання військовий отримав смертельне поранення у голову від кулі снайпера.

Наприкінці минулого тижня, на двох різних ділянках фронту, навколо Донецька, кульові поранення дістали двоє українських воїнів.

Варто зазначити, що нещодавно на території окупованих районів Донецької області, а саме: на Макіївському тактичному полігоні проходили тактико-спеціальні навчання снайперських груп бойовиків. Аналогічні навчання снайперських груп бойовиків пройшли і на полігонах "народної міліції ЛНР". В ході навчань бойовики відпрацьовували свої дії у вправах пов'язаних зі специфікою бойової роботи снайпера.

Загострення ситуації на первомайсько-стаханівському напрямку пов'язана з закінченням курсу навчання і здачею випускних "іспитів" курсантами диверсійної школи, розташованої поблизу тимчасово окупованого м. Первомайськ Луганської області.

На території колишнього піонерського табору "Чайка" російськими кураторами створена диверсійна школа, в якій "курсанти" проходять відповідну підготовку для подальшої участі в бойових діях і диверсійної діяльності на території України. Під керівництвом інструкторів, загальною кількістю до 20 осіб, бойовики проходять курси з вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги і диверсійної діяльності.

Крім того, на території колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів російськими кураторами створений тренувальний табір, в якому місцеві бойовики проходять підготовку для участі у диверсійній діяльності на території України.

У тренувальному таборі місцеві бойовики під керівництвом "інструкторів" з РФ вивчають географію, геодезію, орієнтування на місцевості і мінно-підривну справу. Бойову і професійну підготовку "курсанти" тренувального табору проходять на території колишнього Луганського аеропорту.

4 липня ГІ "Права справа" передала спеціальним службам України інформацію про те, що в диверсійних школах розпочалися так звані "випускні іспити". Окремо наголошувалося, що найближчим часом варто очікувати активізацію ДРГ і снайперських пар бойовиків.

Наразі в диверсійних школах йде активна підготовка учасників НФЗ для участі у снайперській та контрснайперській боротьбі.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua