Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/6022d790c1a95/

Вакцинація на окупованих територіях: РФ перетворює мешканців ОРДЛО в піддослідних щурів

Москаль-чарівник | 9.02.2021 20:42

Поставка вакцин на окуповані території носить виключно політичний характер. "Супутник 5" – для Європи фактично "Новачок". На територію ОРДЛО РФ завезла не "Супутник 5", а "Супутник лайт" – аналог, який не пройшов випробувань.

Вакцинація на окупованих територіях: РФ перетворює мешканців ОРДЛО в піддослідних щурів
Россія намагається протягнути в Україну вакцину Супутник 5, в той час як сертифікація європейських вакцин в Україні провалена урядом. У самій же Російської Федерації "Супутник 5" популярністю не користується – наприклад в Москві щеплено близько 300 тисяч осіб при 12 мільйонах населення.

https://www.youtube.com/watch?v=9ysoHlcIDzc&feature=emb_title

Поставка вакцин на окуповані території носить виключно політичний характер. "Супутник 5" – для Європи фактично "Новачок". На територію ОРДЛО РФ завезла не "Супутник 5"​, а "Супутник лайт" – аналог, який не пройшов випробувань.

Їх легко розрізнити: "Супутник 5" двокомпонентная вакцина, а "Лайт" – однокомпонентна. Відповідно, РФ використовує окуповані території як випробувальний плацдарм для випробування сумнівної якості вакцини, прикриваючись "​благими"​ намірами.

І піддослідними щурами виступають громадяни України, мешканці окупованих районів Луганської і Донецької областей. На території суверенної України РФ ставить досліди на людях.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua