Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   Арестович   ТКГ   дезінформація   "Политика Наизнанку"   ОРДЛО   ЗСУ

Арестович захоплює інформаційний порядок денний на папері.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За словами Арестовича, первісне повідомлення 17 грудня, в якому йшлося про те, що військовий, "за попередніми даними, 14.12.20, перебуваючи у стані сп'яніння, здійснив самовільний перехід на бік противника (без зброї) і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації", з'явилося через "технічну помилку".

Арестович захоплює інформаційний порядок денний на папері.
Радник з інформаційної політики української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на окупованій частині Донбасу Олексій Арестович узяв на себе провину за повідомлення щодо українського військовослужбовця, тіло якого повернули російські гібридні сили, що його він пізніше виправив.

Він попросив вибачення за "дезінформацію суспільства". За словами Арестовича, первісне повідомлення 17 грудня, в якому йшлося про те, що військовий, "за попередніми даними, 14.12.20, перебуваючи у стані сп'яніння, здійснив самовільний перехід на бік противника (без зброї) і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації", з'явилося через "технічну помилку".

Це, однак, не єдиний "епік фейл" "експерта" Арестовича. Більше – у відеоблозі на каналі "Политика Наизнанку".

https://www.youtube.com/watch?v=q2uB3lXsM_I

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua