Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   Конституційний Суд   ЄС   Велика сімка   безвіз   конституційна криза   НАТО   ГІ Права Справа

Про реакцію ЄС щодо скандалу з КСУ, Або чого очікувати від Європи?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Якщо на даному етапі в Україні поглибиться конституційна криза, то тобі з впевненістю можна сказати про відкат країни на старі позиції "домайданівського" періоду. Отже, на порядку денному питання не тільки про безвізовий режим, а й функціональність самої української держави

27 жовтня Конституційний Суд ухвалив рішення за поданням народних депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.

Разом з тим посли "Великої сімки" вже висловили стривоженість щодо останніх рішень Конституційного Суду.

Співголова Громадської ініціативи " Права Справа" Дмитро Снєгирьов розповів про те, яку роль відіграє Європейський Союз у конфлікті з Конституційним Судом України. За його словами, Європа осторонь не залишиться.

Про це повідомляють на каналі "Політика навиворіт" в YouTube.

Снєгирьов уточнив, що на сьогоднішній момент стоїть питання не тільки фінансової допомоги, але й, головне, перебування України в єдиній європейській родині.

"Якщо на даному етапі в Україні поглибиться конституційна криза, то тобі з впевненістю можна сказати про відкат країни на старі позиції "домайданівського" періоду. Отже, на порядку денному питання не тільки про безвізовий режим, а й функціональність самої української держави", – підкреслив Д. Снєгирьов.

Також ведучий розповів і про фонд боротьби з коронавірусною інфекцією, розкривши про нього всю правду. За словами Снєгирьова, цей фонд був створений не для того, щоб боротися з коронавірусом, а для того, щоб приборкати негативні для економіки країни наслідки цієї смертельної хвороби.

"Забезпечити максимальне наповнення державної скарбниці за рахунок створення нових робочих місць.", – підкреслив Дмитро Снєгирьов.

За словами співголови громадської ініціативи "Права Справа", за прикриттям безвізового режиму гостро стоїть питання співпраці України з країнами НАТО.

У тому випадку, якщо Україна покаже себе досить нестабільною державою, тоді може постати питання щодо виконання обов'язків, які взяли на себе західні партнери.

"Жодній країні, в якій існує конституційна криза, не дадуть ні шилінгу, ні долара", – з упевненістю додав ведучий.

Прес-служба аналітичного відділу ГІ "Права Справа"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua