Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   пожежі   Луганська область   Донбас Онлайн   Гречишкине   знаряддя підпалу   Гайдай   ДСНС

В Луганській області на місці масштабних лісових пожеж знайдено засоби і знаряддя підпалу.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Варто зазначити, що оприлюднена телеканалом Донбас Онлайн інформація про знайдене знаряддя підпалу фактично спростовує офіційні версії правоохоронних органів щодо обставин і причин виникнення масштабних лісових пожеж на Луганщині.

В Луганській області на місці масштабних лісових пожеж знайдено засоби і знаряддя підпалу.
В Луганській області на місці масштабних лісових пожеж поблизу селища Гречишкине Новоайдарського району місцевими мешканцями знайдено засоби і знаряддя підпалу у вигляді заздалегідь приготованих запалювальних пристосувань.

Про це повідомляє телеканал Донбас Онлайн.

"Паперовий пакет, у ньому трошки вибухівки та дистанційний підривач. Від пакунку натягнута просочена пальним мотузка до інших сосен", – написали очевидці.

Світлину зробили поблизу селища Гречишкине Новоайдарського району. Фото надіслав підписник телеканалу Донбас Онлайн в особисті повідомлення.

Примітно, що правоохоронці прозвітували, що встановили чотири ймовірних джерела виникнення масштабних лісових пожеж на Луганщині. Серед причин – необережне поводження з вогнем та коротке замикання лінії електромереж. У штабі операції Об'єднаних сил заявили, що пожежі спричинили збройні провокації бойовиків.

В свою чергу очільник Луганської обласної ВЦА Сергій Гайдай розповів про причини масових пожеж на Луганщині, які тривають з 30 вересня. "Це стихія. Можу чітко вам сказати... Зима без снігу і п'ять місяців – без жодного дощу. Та підстилка в лісі – вона як порох, запалюється миттєво. Дроти падають, коротке замикання – і дерево миттєво спалахує, а вітер одразу ж розносить на десятки метрів. Буквально за кілька хвилин усе відбувається. Поки машина навіть з іншого кінця села під'їде сюди – воно вже все починає горіти. А як тільки вітер підіймає палаючі уламки на верхову пожежу... Це страшна річ", – сказав він.

Варто зазначити, що оприлюднена телеканалом Донбас Онлайн інформація про знайдене знаряддя підпалу фактично спростовує офіційні версії правоохоронних органів щодо обставин і причин виникнення масштабних лісових пожеж на Луганщині.

Фактично йдеться про приховування підпалів з метою інсценування обстановки, що вказує на випадкове виникнення пожежі. На мою думку, у випадку з масовими лісовими пожежами на Луганщині, йдеться про злочини, спрямовані на дезорганізацію роботи державних установ і громадських інституцій: диверсію; терористичний акт.

Нагадаю, 30 вересня на території Луганської області почалися масштабні лісові пожежі. 8 жовтня рятувальники ліквідували останній осередок масштабних пожеж на Луганщині. За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, – понад 20 тисяч га.

За інформацією ДСНС, унаслідок пожежі загинули 11 людей, а постраждали – 19, зокрема троє рятувальників.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua