Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ярина Чорногуз   Микола Сорочук

Волонтерку, яка поверталася з похорону свого коханого з Волині, висадили з автобуса посеред траси

Hach | 27.01.2020 23:45

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Парамедика батальйону "Госпітальєри" Ярину Чорногуз, яка їхали з похорону свого коханого – 22-річного військовослужбовця із села Лище Луцького району Миколи Сорочука, який загинув на Донбасі від кулі снайпера, висадили з автобуса посеред траси.

Волонтерку, яка поверталася з похорону свого коханого з Волині, висадили з автобуса посеред траси
Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook.

Волонтерка, яка їхала з подругою з Луцька до Києва, попросила у водія автобуса вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що недавно повернулася з зони бойових дій.

"З лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів. Водій це зробити відмовився. Ми наполягали далі. Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук, а потім почав вимагати, аби ми дізналися думку більшості автобуса. Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала з Італії, і казала, що їй байдуже "на каком язикє" і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима", – пише дівчина.

Волонтерка зазначає, що перед поїздкою, яка була за квитками на 19.00 (на яку вже придбали квитки), цей самий водій погрожував, що якщо вони не приїдуть на 18.30, то він поїде без них і йому байдуже, що там у квитку.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua