Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
"Зе! команда"   Зеленський   Порошенко   Путін

Фейсгрупа "Зе! команда" – не Зеленського


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

...не десь в занедбаних в хащах похилених хібарках сьогодні мешкають теперішні вампіри – вони сидять в організованих ними фейсбучних групах

А насправді, переконайтесь далі самі, то група чисто Путіна – але прикидається, для типу гласу народу в бік Зеленського, що це група Зеленського.

Це легко виявити, якщо спробувати взяти участь в коментах під новинами в тій фейсгрупі.

При вступі в ту групу (а я туди вступав двічі: вперше мене звідти вилучили навіть не знаю за що і коли, а вдруге – з наступним повним, який тільки там у них можливий, баном за даний діалог) там є грізне попередження, що в групі "Зе! команда" (в фейсбуку є також група зі схожою назвою "Зе!команда" без пробілу в назві, тут не про неї) можна повідомляти тільки про Зеленського. Однак коли починаєш переглядати повідомлення за повідомленням, то стає помітно, що значна їх більшість зовсім не про Зеленського, а про Порошенка.

Може це тому, що Зеленський дуже не любив і далі продовжує не любити Порошенка?

Але здоровий глузд підказує, що після дуже добре організованих при Порошенку фактично для Зеленського виборах, такої причини практично вже давно не може бути. Зеленський сьогодні – повноправний президент, значно більш повноправний, аніж був Порошенко, а Порошенко просто майже громадський активіст, якщо дивитись на наявні в нього засоби впливу на українські державні інституції.

Але судячи з повідомлень в групі "Зе! команда", в когось таки є, і є ну дуже багато причин, і то дуже великих причин далі, далі і далі ненавидіти Порошенка без кінця. Тобто ці причини ну точнісінько такої самої нескінченної природи, як і причини ніколи не припиняти усією чорнотою утробної московської ненависті ненавидіти наприклад Мазепу, Петлюру, Бандеру і Ющенка.

Тому, коли не тільки дивитись, як увесь скоп зібраних там в групі добре керованих московських холуїв продовжує окрім ненавидіти брехати, брехати і брехати на Порошенка геть усе, що тільки може прийти в їхні наповнені московським інформаційним лайном голови, але й і запитувати у них, чому вони це роблять, то через навіть досить таки короткий час справді активної присутності в тій групі справжня причина і мета її створення починають – в усій красі – виходити на поверхню.

І от це якраз той момент, адже всяке зло хоче, бо не може не бути прихованим, настає час вилучати з групи людину, яка намагається виволокти вампіра, тобто цю групу, на яскраве сонячне світло – тобто освітити правдою, якої він витримати абсолютно не в змозі.

Виходить, що не десь в занедбаних в хащах похилених хібарках сьогодні мешкають теперішні вампіри – вони сидять в організованих ними фейсбучних групах.

Але ось фактичний діалог:

/***********

Olexandr Franchuk Зараз абсолютно не проблема дивитись усі московські шоу, при найменшому бажанні. І це робить, і сприймає так, як і було задумано там, в московській інфоканалізації, судячи з вмотивованою тільки з московської інфоканалізації якоїсь аж надприродно лютоЇ, чорної, утробної московської ненависті до Порошенка, значна частина людей тут в Україні. При цьому навіть не видно грані між стандартними московськими холуями, давно, чи навіть завжди наповненими московською ненавистю до українського народу і до всього українського, – і тупими людьми, не здатними відрізнити правду від брудної московської брехні для кретинів.

Було: (зовсім не вибране, просто підряд взяте від учасників групи "Зе! команда" – про Порошенка):

Вера Иващук Скотиняка...,,

Ingvar Zibert 😁ПИИИИИДОР!ОДНОЗНАЧНО!😂😂😂

Василина Куцин Харя всеж таки противная

Anatolii Zaharcyk П$дар

Константин Каленбет Пидорюга

Natalya Kovalenko Тварь

Сергей Фондяков Пи...ар.

(На допис, Андрей Коваленко "КРАСАВЧИК

Так подписал Минские соглашения, что Украина 5 лет р@ком стоит.

Ну не п& дар?"

-який поширив в групі Зе! команда https://www.facebook.com/groups/313944629216259/ Адміністратор Анатолий Михальченко)

Oleg Povch Olexandr Franchuk Людина, яка збирає новий майдан, говорячи про червоні лінії, заслуговує поваги?????? Він же підписав, Мінські угоди!!!!!!!! Що завадило, йому, великому борцю за нашу країну, розірвати відносини з Росією????? Брехун, хамло, піздобол

Olexandr Franchuk Oleg Povch Тобто зараз ніхто не розриває відносин з Росією, то це дуже добре, а от що Порошенко не розірвав (ну там не зустрічався з Пуйлом з 2016, але то таке) то це погано.

І говорити про червоні лінії, це погано, бо заважає продати Україну московським убивцям українських дітей.

І чому підписані Мінські домовленості 5 років тому, і що вони дали Україні, при тих умовах, що були тоді, це вже там у вас в московській інфоканалізації звичайно що міцно забуто. А от за те, що Порошенко реально зробив для українського народу, там у вас добре пам'ятають і не менш добре про те мовчать, адже саме за це ви там в московській інфоканалізації ненавидите його і брешете на нього, обзиваючи усіма суто московськими термінами. Для кожного московського холуя це абсолютна норма.

Oleg Povch Ну да! Крим, зданий-це норма! Без жодного опору!

Бригада Гиркіна-випущена з почестями! Ілловайськ, Дебальцево! Зруйнована країна, що погрязла в брехні, злочинах, корупції!!!!!! От, 5 років, петруччо! І ти, бидлота, ще тявкаєш?????? Холуєм обзиваєш? Нахуй, пішов!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Почитайте, що і як Ви пишете сюди, тобто переливаєте московське інформаційне лайно з московської інфоканалізації, в якій занурені перебуваєте, разом з іншими аналогічними московськими холуями, і Ви легко побачите, хто тут погряз в брехні та інших милих московській чорній "душі" речах.

І перше, як звинувачувати Порошенка в здачі Криму, поцікавтесь, коли був обраний президентом Порошенко, і коли Росія захопила й анексувала Крим. Тупість безмізких московських холуїв, яких стільки поналізло сюди в цю групу і в яких замість людської свідомості лайно з московської інфоканалізації, просто безмежна, і це нормально. На це, саме на це непомильний московський розрахунок.

Oleg Povch Olexandr Franchuk Порошенко, відіграв визначну роль, разом з Турчиновим, яценюком в історичному рішенні РНБО, що здала Крим!!!!!! Читайте стенограму! Не будьте надто хитрим! Подивіться, на що перетворилась країна!!!!!! Бідність, розруха!!! Народ, його та прибічників бидла, оцінив!

Говоріть, але тихенько, бо результат праці порошенка-чітко видно! У всьому!

Горіти йому, в пеклі!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Подивитись ту стенограму дуже легко, що я і зробив щойно. І звичайно що ні серед учасників, ні серед запрошених, Порошенко в ній не згадується. Як і слід було чекати – від брехливого московського холуя нічого іншого, окрім тупої кретинської ненависної брехні, якою він напомпований з московської інфоканалізації, і не буває, якщо Ви звісно не проти, шановний Oleg Povch.

Візьміть розпечену сковороду і полижіть, потренуйтесь – в пеклі, в якому Вам вже зарезервоване місце, брехунів типу Вас заставляють робити саме так.

Oleg Povch І, в групу, влізли Ви. Нащо????? Зайдіть на сайт підараса і лижіть йому жопу. Брехня і дурь-мені, особисто, нецікава

Olexandr Franchuk Oleg Povch Ця група називається Зе! команда, а не команда московських холуїв, яким прийшла з Москви указівка ненавидіти Порошенка, шановний Oleg Povch. Тому я тут, адже правда і справедливість, в інтересах українського народу, це хіба не те, що найперше потрібне для цієї групи? А тут натомість в основному абсолютно тупі примітивні брехуни і ненависники московською ненавистю до Порошенка типу Вас. А Порошенко тим часом вже давно не керує Україною.

Oleg Povch Olexandr Franchuk підарас

Olexandr Franchuk Oleg Povch Коли Ви на чиюсь адресу направляєте один тільки підпис, то це має сенс тільки тоді, коли сприйняти його змістовний бік, тобто повідомлення про Вашу орієнтацію. Але на жаль ні Ваша орієнтація, ні Ваші еротичні фантазії типу "лижіть йому жопу" мене не дуже цікавлять. Але може серед присутніх тут ваших, тобто серед інших подібних на Вас московських холуїв, Ваші повідомлення когось зацікавлять і вони Вас полайкають?

Витя Сергийчук Olexandr Franchuk що зо хрень. Що воно зробило. Мені здається якщо щось зробив би було видно. А так видно як їм на народ насрать їм хочеться влади бо гроші які накрав не грають без влади. Одним словом ПІДАР Порох.

Olexandr Franchuk Витя Сергийчук Не думаю, що коли б йому було "на народ насрать", то він наприклад віддавав би гроші з Києва на місця. Які до речі (я таке чув) збираються в місцевих органів самоврядування забрати (чи вже забирають) назад до Києва. Щоб там в Києві справедливо розподіляти, само собою.

Юля Акользина Olexandr Franchuk как вы живете в Украине, с нами 73% тупыми, ватой. Вы очень несчастный человек

Olexandr Franchuk Юля Акользина Розплата за тупість,шановна Юля Акользина, а українці вже купились 100 років тому на московську брехню, яка буквально повторює сьогоднішню, "земля селянам, заводи рабочім, мир народам" – вже була на українській землі, і була ну дуже жорстокою: в 1921-23, 1932-34, 1946-47 московська банда убивць щоразу убивала голодом мільйони українських дітей.

Ніякими голодоморами і не пахло б, на плідній українській землі, на якій до того принаймні 1000 років на було ніякого голоду, якби український народ мав власну державу. Будь яку, але свою.

Детальніше з цим питанням можете ознайомитись тут: https://goo.gl/99DIaq

рос. перекл.: https://goo.gl/DdPfiQ

Що ж стосовно ЛЮДСЬКОГО щастя, ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою якого не може не бути розум, детальніше тут: "Філософія щастя" https://goo.gl/SBAC5y рос. перекл.: https://goo.gl/4bhbYi,

то 25% розумних людей в суспільстві, це як на мою скромну думку дуже високий показник.

І якщо Ви хочете бути щасливою, Вам не обійтись без розуму.

Oleg Povch Olexandr Franchuk Олександре! Роки правління, Пороха, в минулому. Не вартий, він того, щоб, навіть згадувати. Правоохоронні органи все поставлять на місце. А, нам, треба рухатись вперед!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Я тільки коментую повідомлення в цій групі, а більшість з них, як не дивно, присвячені зовсім не Зеленському, як декларується в Правилах групи, а брехні, злобі і ненависті, джерело яких в московській банді убивць, на адресу Порошенка, який не слухався Пуйла. Так що Ваші претензії щодо згадування попереднього президента зовсім не до моєї скромної особи.

Що ж до правоохоронних органів під контролем московських людей типу Портнова, то згоден, вони працюють в поті чола, щоб виправдати московські сподівання.

Владимир Олейник Olexandr Franchuk Бачу що разуму браке ще бIльше сoвicтI...

Olexandr Franchuk Коли Ви усвідомлюєте свою біду, шановний Владимир Олейник, то це вже дає надію. Саме тому в московських холуїв небезпечне для них поняття "свідомість", це погане лайливе слово. Тому бажаю успіху Вам в Вашій роботі над собою!

Галина Онишко Olexandr Franchuk,я у 90 за Україну на всіх мітингах виступала,коли такі як підараси Пороха холуями ходили.То я скажу вам от що,,Він вбив 20тис.світу нації,щоб пройти вдруге,але забув,що ми-українці,терпимо до пори,до часу.А коли даємо здачу,то так,що весь світ здригаєтьсяТак і Пороха проклятого покараємо по заслузі...Від народного гніву йому не втекти"

Olexandr Franchuk Галина Онишко Ваша легенда про 90, шановна Галина Онишко, дуже гарна, але Ваші намагання прикрити Пуйла ну значно менш гарні, на жаль.

Галина Онишко Olexandr Franchuk,це не легенда,а реальність.Але,нажаль,вам,цього ніколи не зрозуміти

===========

=========== наступні мої коменти в групі "зе! команда" не залишились:

Olexandr Franchuk Галина Онишко Згоден, є речі, які мені не дуже зрозумілі, але от що Ваша шановна персона намагається прикрити Пуйла, шляхом тупої брехні на Порошенка, то це дуже простий факт нашої тут розмови.

Oleg Povch Olexandr Franchuk може, вистачить, про порошенка????? Не вартий, він того, щоб про нього, навіть, згадували. Дуже багато біди і зла, натворив!

Тому, надіємось, що вся правоохоронна система, яку він реформував, зможе оцінити його діяльність!!! До речі, ДБР, сьогодні відкрило, проти нього, чергову справу, за державну зраду під час підписання я Мінських угод! Напевно, є, за що?!?! А, Портнов, це його, Пороха, злий рок, за ту підлість і свинство, безкарність і безлад, що творив за 5 років царювання!

Все! Не хочу більше про нього говорити!

При владі-МІЙ президент-людина миру. Я ВІРЮ, Зеленському!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Ніхто Вас за язик не тягне говорити про Порошенка, шановний Oleg Povch. Тим більше, що у Вас при цій Вашій розмові не виходить на нього нічого, окрім підлості і свинства, у вигляді тупої московської брехні для кретинів, якою Ви напомповані з московської інфоканалізації.

Ось наприклад Ви брешете: "Дуже багато біди і зла, натворив!", але навести щось ОДНЕ але КОНКРЕТНЕ, Ви не можете. Не можете по простій причині повної відсутності Вашої брехні в реальному житті.

А що абсолютно відвертий московський холуй Портнов, це Ваш герой, це нормально. Покажіть хоч одного московського холопа, для якого ця московська шкура не герой.

Галина Онишко Olexandr Franchuk,я давно переконалась,що безлицих порохів дуже багато.Чому?Тому,що це люди,як дідо з Малинівки.Правда для них- це їхня брехня.

Olexandr Franchuk Галина Онишко Щось мені не дуже віриться, що Ваша брехня на Порошенка для Вас правда, ну дуже вже тупим кретином треба бути, щоб вірити, що Ваша тут бреханина, це типу правда. А Ви ж не без інтелекту, якщо Ви не проти звісно.

Oleg Povch Olexandr Franchuk Саша! Нахера, мені здався, дебіл Порошенко???? Що, пристав, з ним! Він, мені, нафіг, не потрібний.

Діяння, його, предмет розслідувань. Якщо чесний, то хай живе. Доведуть, що бандит, нехай гниє в тюрьмі.

Інший час! Схаменись, дурню. Інший Президент!

А, Франчук, окрім терміну, Московія, нічого не знає.

Нецікаво, з вами, пане Франчук. Абсолютно.

Не потребую, Ваших відповідей і коментарів. Дуже низький, рівень інтелекту, в них.

Перед країною-нові виклики. І я, буду робити все, щоб допомагати моєму Президенту!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Це чудовий Ваш намір, "допомагати моєму Президенту". Але невже Ви справді думаєте, що Ви йому допоможете, якщо будете безсоромно брехати, у тому числі на Порошенка, наприклад що він здав Росії Крим (нагадую, а то при Вашому високому інтелекті Ви вже мабуть забули про цю свою кретинську брехню)?

Oleg Povch Саша! Ви ж, типовий порохобот!

Майте честь, якщо вона в Вас, є! Вийдіть з дискусії. Не Ваше, це! Гляньте на Ваші пости з боку: тупізм, проплачена пропаганда вбивці тисяч українських воїнів!

Майте, хоча б, повагу до 75 відсотків людей, які вигнали порошенка з президентства!

Olexandr Franchuk Oleg Povch Не варто інших судити по собі, тобто по тупому брехливому московському холую, який торгує своєю шкурою, совістю і честю, сидячи тут і абсолютно свідомо помпуючи сюди інфолайно з московської інфоканалізації на зразок нібито українських воїнів убиває не Пуйло, а Порошенко, щоб догодити своїм московським хазяям.

Що, коли вчора знов трьох українських воїнів на східному фронті вбито, то це знов Порошенко? Чи ще хтось з українців? А може все ж таки ті убивства продовжує далі чинити Ваш хазяїн Пуйло?

Лукашенко Александр Олеже не псуй нерви, подивися у Olexandr Franchukа навіть профілю немає. Порохобот. В 200 млрд $ обійшлася українцям реформа цього шоколадного нелюдя разом з гонтаревою банківської системи України. 90 банків були знищені. Від знецінення гривні працюючі українці втратили 140 млрд, $, а пенсіонери – 60 млрд.$. Він думає що ми забули Іловайськ і Дебальцеве. Але прийде час і цей кат постане перед судом за смерть тисяч військових і добровольців, за знищенння військових складів і за мародерство в Збройних силах України.

Olexandr Franchuk Лукашенко Александр О, ще один брехливий московський холуй бачить, що той перший не ладен впоратися, а ця московська робота як ми знаємо бригадна, вирішив допомогти колезі. Бригадир ланки мабуть?

Але що ж поробиш, коли і в бригадири цих бригад московських холуїв беруть ну зовсім не за ознакою інтелекту. Бідолаха навіть мишкою чи чим там точно клікнути не спромігся, щоб поцілити на мій профіль:-) сміх та й годі:-)

Ну а що Дебальцево й Іловайськ з зеленим московським коридором, це тут їхній господар Пуйло ні при чому, то для московського холуя так "думати", це зовсім нормально. А коли це довго товкти тупій ваті, то це московське лайно міцно засяде в ній замість людської свідомості.

Допис було видалено

Повідомлення або об'єкт, який ви прокоментували, було видалено власником. Кометарі щодо нього більше не можливі.

===========

=========== через деякий час після цього повідомлення в мене зник доступ і на читання повідомлень в групі "Зе! команда"

************/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua