Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ірина Фриз   Кіровоградщина

У Кіровоградській області можуть реалізувати пілотний проект із реабілітації ветеранів війни

Hach | 22.07.2019 14:05

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ідею реалізації пілотного проекту соціально-психологічної реабілітації АТОвців на Кіровоградщині підтримала очільниця Міністерства у справах ветеранів, народний депутат від партії "Європейська солідарність" Ірина Фріз. Проект передбачає створення реабілітаційних центрів в усіх районах області.

У Кіровоградській області можуть реалізувати пілотний проект із реабілітації ветеранів війни
"Під час зустрічі в вашому шпиталі ми мали можливість обговорити пілотний проект, для того, щоб створити в кожному райцентрі реабілітаційний центр", – повідомила вона 18 липня, перебуваючи у Кропивницькому і додала, партія "Європейська Солідарність" готова взяти на себе відповідальність за вирішення проблем військових та їхніх родин і далі захищати їхні інтереси у законодавчій гілці влади.

"Сподіваємося, нарешті забезпечення ветеранів буде на гідному державному рівні. Адже це дуже особлива категорія, яка потребує особливих підходів, – зазначила координатор центру медико-психологічної реабілітації "Компас" Анна Колєва.

У разі старту проекту, його базовими підрозділами стануть обласний госпіталь для ветеранів, Центр медико-психологічної реабілітації "Компас" і Центр допомоги учасникам АТО\ООС при обласній раді.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua