Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Команда "Європейської Солідарності" продовжить розпочаті реформи, – Ніна Южаніна

Hach | 22.07.2019 13:04

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У Херсоні завершив роботу ІІ Міжнародний агропромисловий форум з розвитку фермерства. Цьогоріч до заходу долучилася голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат України Ніна Южаніна.

Команда ''Європейської Солідарності'' продовжить розпочаті реформи, – Ніна Южаніна
Народна обраниця розповіла про позитивні зрушення та інновації, які вона разом з однопартійцями вдалося впровадити за 5 років роботи в парламенті:

"За останні 5 років насправді відбулася величезна кількість змін. Ми разом з командою Петра Порошенка намагалися підтримати всі галузі, які цього потребували. Це стосувалося і аграріїв. Насамперед, ті можливості, які ми надали сімейним фермерським господарствам – ніколи не розглядалися взагалі ніякою владою і не піднімалися, в принципі, в суспільстві".

Одним з таких важливих нововведень Ніна Южаніна називає запровадження системи розстрочення податку на додану вартість на 24 місяці та зменшення вдвічі ставки Єдиного соціального внеску. Це дало змогу вивести з тіні заробітні плати, які роботодавці раніше виплачували в конвертах.

"База оподаткування розширилася і ми маємо ті ж самі надходження єдиного соціального внеску. Це є наше спільне досягнення. І це якраз і є та довіра один до одного, про яку ми неодноразово сьогодні чуємо і говоримо", – наголосила під час зустрічі з підприємцями Ніна Южаніна.

Серед планів на наступні 5 років у "Європейської Солідарності" розроблення оптимальної концепції ринку землі та поширити спрощену систему оподаткування, не лише на сімейні фермерські господарства, але на й інші категорії аграріїв.

"Необхідно найближчим часом прийняти концепції, яку можна реалізувати, яка прийнятна і для агровиробників, і для власників земельних ділянок. Ми маємо з цим питанням рухатися швидко. І Партія "Європейська Солідарність" буде приймати активну участь і пропонувати ті моделі, які ми пропонували останніми роками у парламенті. Сьогодні багато говорять, що майже 40% все ж таки аграріїв залишається в тіні. Завдання "Європейської Солідарності" докласти максимум зусиль, щоб подібного роду законодавство прийняти і для середнього фермера, який вирощує продукцію чи то сільськогосподарську продукцію, чи то продукти переробки", – зазначила народний депутат України Ніна Южаніна.

Ніна Южаніна звернула увагу, що саме серед представників "Європейської Солідарності" найбільше фахівців, які розуміються на аграрній тематиці. Тому завдання політсили – завершити розпочаті реформи уже в новому складі парламенту.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua