Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Ар'єв: "Неважливо де буде партія "Європейська солідарність – в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух"

Hach | 22.07.2019 13:00

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Днями відомий політик, член партії "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв відвідав Хмельниччину, поспілкувавшись з мешканцями Славути, Шепетівки та Полонного.

Володимир Ар'єв: ''Неважливо де буде партія ''Європейська солідарність – в коаліції чи в опозиції, вона підтримуватиме європейський рух''
Володимир Ар'єв, який представляє першу двадцятку "Європейської Солідарності", говорив про європейські цінності, про протистояння російсько-путінській імперії та про перемогу на майбутній парламентських виборах, а також закликав хмельниччан підтримати "Європейську солідаоність" 21 липня.

"Важкий шлях реформ, трансформації суспільства, влади – ми тільки почали, а результат у нас може бути тільки один – це Європа, вступ до ЄС. Такий самий шлях пройшли Литва, Латвія, Естонія, які разом з нами були в радянському союзі. Такий шлях пройшла Польща, на початку 90-х поляки в Україну за каструлями їздили, в них нічого не було; вони пройшли ті реформи, які набагато болючіші зараз для нас", – говорить політик.

Оскільки Володимир Ар'єв є членом парламентської асамблеї Ради Європи у ході зустрічей не оминули й теми зовнішньої політики України.

"На жаль, оптимізму в мене мало через те, що прийдуть люди, які не дуже розуміють, що таке міжнародна парламентська діяльність. Коли я очолив делегацію в ПАРЄ, у мене вже був досвід роботи там. Зараз можуть прийти зовсім нові люди. Питання не в тому, що вони "нові". Якщо вони не будуть вчитися, як нинішній президент не хоче нас слухати і робить величезні помилки на міжнародній арені, – я сподіваюся, що вони принаймні будуть хоча б консультуватися. Дилетантизм і відсутність досвіду – це проблема... Досвід приходить не зразу, питання в тому, чи мають люди ту складову для держполітики, яка називається "мудрість". Тут ми стрибнули у невідомість.

Я вважаю, що партія "Європейська Солідарність" складається з нових і досвідчених людей і якраз суміш молодої енергії і досвіду може зіграти позитивну роль. Нам потрібна зважена, розумна, але швидка дія і от якраз Україна має великі шанси продовжити рух у Європу" – наголошує Володимир Ар'єв.

Щодо реалізації ідеї вступу України в ЄС і НАТО, народний депутат наголосив, що необхідна щоденна робота. Кожна людина повинна зрозуміти свою відповідальність. Без паралельного руху суспільства і влади будь-яка ідея приречена на провал. Якщо ж влада і суспільство рухаються паралельно, тоді буде результат.

"Не важливо де буде партія "Європейська солідарність – в коаліції чи в опозиції, вона буде робити все від неї залежне, щоб підтримувати європейський рух і жорстко зупиняти спроби розвороту країни в бік реваншу", – наголосив нардеп. – Головне, потрібно продовжити впровадження цих реформ, адже ми мали лише 5 років. За такий час жодна з країн, яка на сьогодні є членом ЄС, реформи не робила".

На думку Володимира Ар'єва, якщо суспільство, і влада повернуть назад – України не буде. Партія "Європейська Солідарність" виступає за те, щоб іти далі. Лише в позитивному порядку денному рухати Україну в бік ЄС, тому що це повернення додому. Історично Україна була в Європі ще на початку минулого тисячоліття, і нам нарешті треба повернутися додому. Зараз є шанс, і його не можна змарнувати, тому Володимир Ар'єв закликав подолян підтримати "Європейську Солідарність" на виборах 21 липня.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua