Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тетяна Чорновол: "Мета "Європейської Солідарності" – не допустити реваншу"

Hach | 22.07.2019 12:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Нещодавно на Хмельниччині побувала народний депутат України Тетяна Чорновол.

Тетяна Чорновол: ''Мета ''Європейської Солідарності'' – не допустити реваншу''
Спілкуючись з подолянами політик наголосила, що обирала партію "Європейська солідарність" у першу чергу тому, що знала який виборець буде за неї голосувати. Це надзвичайно важливе питання, оскільки для нашого виборця задання номер один – це держава та її незалежність, захист її національних інтересів та курс у Європу.

"Партія "Європейська Солідарність" у парламенті нового скликання буде підтримувати голосування за проєвропейські законопроекти, але ніколи не буде співпрацювати з представниками "п'ятої колони Януковича", у яких би фракціях вони не ховались", - зазначила Тетяна Чорновол.

На її думку, якщо нова команда президента Зеленського буде тягнути нас назад до Росії, якщо вона буде руйнувати фундамент державності, якщо вона буде скасовувати закон про мову, децентралізацію, енергетичну незалежність нашої держави; якщо будуть спроби завдати удару у спину нашій армії, якщо будуть робитится інші кроки в порушення Конституції – "Європейська солідарність" буде не просто категорично проти, й вестиме боротьбу з усіма проявами реваншу.

"Моя найбільша мета – це зробити так, щоби реваншу не було, зробити так, щоб не втратити наші здобутки і напрацювання. Бо за це ми заплатили велику ціну: життями тисяч бійців, втратою здоров'я людей, які в той чи інший спосіб брали участь у війні на Сході України, допомагали бійцям і цивільному населенню" – наголошує нардеп.

"Я завжди відстоювала правду і продовжу це робити у парламенті, це те, що має робити відповідальний український політик. Хочу нагадати усім антиукраїнським силам: тоді, на Майдані, ми теж показали, що вміємо воювати. Ми перемогли тоді, ми перемогли в багатьох боях на фронті. І ми переможемо в майбутньому. Бо в кожній родині є члени родини, які пішли на фронт. І ми ніяким чином не допустимо повзучої капітуляції", – заявила Тетяна Чорновол.

Політик вважає, що команда "Європейської Солідарності", яка йде до Верховної Ради, має найкращий список і найкращих кандидатів серед усіх учасників виборів. Майже половина з них – ті, хто не були ні в цьому парламенті, ні в уряді, але все своє життя присвятили побудові нашої держави і її захисту: волонтери, добровольці. На її думку, це абсолютно правильне поєднання досвіду і свіжої крові.

"Наша місія в парламенті – це боротися проти реваншу проросійських сил, боротьба проти відмови від обраного курсу в ЄС та НАТО та повернення в орбіту Кремля", наголосила нардеп.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua