Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Гліб Бабіч   Олексій Петров   Олександр Погребиський   Андрій Серебрянський (Луганський)

Ми не дозволимо чиїмось політичним амбіціям змінити курс країни – ветерани АТО

Hach | 22.07.2019 12:55

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Четверо учасників бойових дій за територіальну цілісність України, котрі стали новими обличчями в команді політичної сили "Європейська Солідарність", зустрілися з виборцями у громадах Хмельниччини.

Ми не дозволимо чиїмось політичним амбіціям змінити курс країни – ветерани АТО
Ворог веде боротьбу проти України не тільки на фронті, він застосовує новітні інформаційні технології, а зараз націлився на Верховну Раду. Йому значно простіше завдати удар одним натисканням кнопки у залі парламенту, вважають Гліб Бабіч (командир взводу на передовій), Олексій Петров (начальник служби зв'язку), Олександр Погребиський (гранатометник, у запасі – волонтер) та відеоблогер Андрій Серебрянський (Луганський).

"Кожен військовий знає, що протистояти ворогові можна легко, коли він перед тобою. В військовій справі є таке поняття, як тил. І зараз наш тил – це законодавча та виконавча влада, це Верховна Рада України. Сьогодні ми бачимо, що майбутня Верховна Рада може стати найнебезпечнішою ділянкою, де нам можуть нанести найпотужніший удар, – зазначив Андрій Серебрянський.

Після президентських виборів йому і таким як він стало видно, що червона лінія окопів цієї війни перетікає до зали Верховної Ради.

З його думкою солідарний і Олексій Петров. Виходець із Запорізької області відомий українцям своїми подвигами на фронті і письменницьким талантом – те, що відбувається на війні мелітополець виклав в книзі "Кава з присмаком попелу".

Олексій Петров розповів, що вирішив піти в політику тому, що країна зараз може отримати непоправної шкоди. І з усіх політсил, які балотуються до парламенту, протистояти реваншистам і зберегти досягнення останніх п'яти років здатна тільки партія "Європейська солідарність".

"Ні одне військо, жоден взвод, що не перенесуть удару в спину. А в України зараз такий ризик є.

Зараз в Україні є багато партій і політсил, які декларують правильні і хороші цінності, але в більшості своїй це виявляється не більше, ніж красиві гасла і популізм. На відміну від них, у "Європейської солідарності" за плечима є реальний досвід і реальні справи, а не порожні слова", – наголосив Петров.

Ціна, яку заплатила наша країна з 2014 року за всі прагнення, досягнення і навіть за прорахунки, дуже висока. Ми вже заплатили життям і здоров'ям тисяч найкращих синів і доньок України. І дозволити в угоду чиїмось політичним амбіціям або черговим віянням змінити курс – це означає перш за все зрадити їхню пам'ять, вважають ветерани АТО.

"Єдина сила яка буде протистояти реваншу у Верховній Раді – це команда "Європейської солідарності". Від кожного з нас 21 липня залежить те, чи зможемо ми зберегти наші надбання, на які так активно почали зазіхати. Ми маємо рухати Україну, розбудовувати, звільняти Донецьк і Луганськ, повертати окупований Крим. Громадянське суспільство має єднатися. Тож не змарнуйте свій голос на виборах. Коли ми разом, нас не здолати", – заявив Олександр Погребиський


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua