Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Народний депутат Юрій Бублик не виконав більшість своїх обіцянок

Hach | 19.07.2019 15:07

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

З 83 обіцянок народний депутат України Юрій Бублик обраний по 145 виборчому округу не виконав 30, виконав лише 26, ще 27 у процесі виконання. Як стверджує аналітичний портал "Слово і діло" не виконані обіяцянки складають 36%, а виконаних лише 31%.

Народний депутат Юрій Бублик не виконав більшість своїх обіцянок
Серед невиконаних заяв – це обіцянка проголосувати за будь-яку дату інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського. Також Юрій Бублик не дотримався слова і не голосував за скасування депутатської недоторканності та не домігся ухвалення закону про імпічмент Президентові. Серед невиконаних обіцянок також скасування пенсійної реформи і запровадження механізму відкликання громадами депутатів та чиновників, котрі не виконали своїх обіцянок.

Політтехнолог, директор агенства Communication group, Володимир Манько обіцянки Юрія Бублика назвав "порожніми".

"27 липня 2017 року на одному з ефірів депутат Бублик пообіцяв завжди підтримувати зняття депутатської недоторканості. В результаті не всі відповідні внесення генпрокурора в Раду підтримувались ним. В своїй програмі пан Бублик обіцяв започаткувати перехід до накопичувальної пенсійної системи. Не започаткував. А ще в своїй програмі він обіцяв: ввести режим воєнного стану – не ввів; позбавляти громадянства за антиукраїнську діяльність – не позбавив; знизити ціни на товари першої необхідності – не знизив", – стверджує експерт.

Натомість він звернув увагу, що серед виконаних обіцянок є запровадження безвізового режиму з ЄС. Втім, цю обіцняку, за словами Володимира Манько, виконав Президент Петро Порошенко.










© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua