Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ярослав Годунок   Володимир Зеленський

Саакашвілі – стайл: політолог пояснив, як президент Зеленський вже встиг порушити Конституцію

Hach | 12.07.2019 22:13

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Політолог Андрій Юсов, який обіймає посаду директора Школи відповідальної політики, у коментарі Новини України – From-UA заявив, що навіть екс-президент-втікач Віктор Янукович не спілкувався зі своїми підлеглими у такій недопустимій манері,як це дозволив собі чинний глава держави Зеленський під час дискусії з секретарем міськради Борисполя Годунком

Саакашвілі – стайл: політолог пояснив, як президент Зеленський вже встиг порушити Конституцію
"Цілком очевидно, що мова йде про негідну та некомпетентну поведінку. Іншими словами, зрозуміло, що це передвиборчий піар, тому що трошки більше тижня залишилось до виборів до ВР. Соціологи стверджують про динаміку падіння рейтингу влади, і політичний лідер наразі активно працює в рамках передвиборчої кампанії своєї партії. У зв'язку з цим ми бачимо такий Саакашвілі-стайл, напевно навіть східний російський стиль. Під час перегляду російських телеканалів нам постійно доводиться бачити високопоставлених чиновників, які критикують своїх підлеглих, сваряться з приводу корупції. Це нічим не закінчується, ніхто не сідає, корупції менше не стає, але люди бачать шоу", – зауважив Юсов.

На його думку, в ситуації з секретарем Бориспільської міської ради президент України, він же гарант Конституції, прямим чином порушив законодавство.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua