Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як депутат Юрій Бублик у бабусь знижку на гриби вимагав

Hach | 12.07.2019 17:09

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Народного депутата України Юрія Бублика потролили за історію, коли він сторгував 20 гривень знишки у бабусь, котрі торгують грибами на трасі Полтава – Селещина.

Як депутат Юрій Бублик у бабусь знижку на гриби вимагав
Цю історію на своїй сторінці опублікував політтехнолог Володимир Горковенко.

"Якісь дрібні депутати пішли. Навіть на грибах економлять. Це не жарт! Цю історію зустрів в коментарях під дописом про полтавського нардепа на ім'я Юрій Бублик. З одного боку, нічого дивного в цьому немає – "зубожіння" тотальне! Та й торгуватися на трасі – нормальна річ", – написав Володимир Горковенко.

Втім, політтехнолог звернув увагу, що нардеп зовсім не бідна людина

"Цей нардеп, як стверджують журналісти, за один похід у найдорощий у Києві магазин брендового одягу Sanahant, що за кілька кроків від Верховної Ради, викинув 200 тисяч гривень! Увага!!! 200 тисяч гривень! Це місячна пенсія кількох великих сіл його 145 виборчого округу! І це не враховуючи відпочинок на дорогих французьких курортах, придбання нового авто та декларування автопарку з кількох престижних автомобілів, які йому просто хтось дав "покористуватися". Блін, і цей Бублик ще торгується за гриби?!!!", – написав Володимир Горковенко.

На йолго думку "це вже якесь дно!..."


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua