Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Іванна Климпуш-Цинцадзе

У Кропивницькому віце-прем'єр-міністр із євроінтеграції зустрілася з представниками нацменшин

Hach | 11.07.2019 13:24

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У Кропивницькому в Центрі розвитку національних культур "Єдина родина" віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, член політичної партії "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представниками національних меншин вчора.

У Кропивницькому віце-прем'єр-міністр із євроінтеграції зустрілася з представниками нацменшин
Під час зустрічі вона нагадала, що нещодавно Кабмін відновив роботу державної служби з питань етнонаціональних взаємин.

- Нещодавно Кабінет міністрів прийняв рішення, яким відновили роботу державної служби з питань етнонаціональних взаємин і свободи совісті. До 2014 року цю службу скоротили. Тепер інституція знову повноцінно працюватиме. Це реальний захист національних меншин. Це зовсім не те, що пропонує опозиційна платформа Кремля. Тому що вони власне переслідують інтереси Путіна, який хоче запропонувати нам не захист національної меншини, а під ярмо поставити український весь народ, – наголошує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Водночас, вона зауважує, важливо, щоб уряд, який сформується після виборів, продовжував роботу у цьому напрямку.

- Ми є такою командою, змішаю з точки зору і досвіду, і нових облич. І як раз ті, хто вже має політичний досвід і досвід роботи в парламенті, зможе підказати, допомогти колегам, щоб спільно добиватися нових цілей. Але спочатку треба бути в парламенті і треба мати цю можливість, – додала політик.

Докладніше в розділі У Кропивницькому віце-прем'єр-міністр із євроінтеграції зустрілася з представниками нацменшин – Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua