Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Іванна Климпуш-Цинцадз   Житомирщина

Іванна Климпуш-Цинцадзе: "Мета євроінтеграції – побудова такої країни, де добробут, безпека, права і свободи українців будуть найвищою цінністю"

Hach | 10.07.2019 12:30

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Житомирщину відвідала кандидат в народні депутати від партії "Європейська солідарність", Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона побувала на підприємствах Новоград-Волинського та Баранівки і зустрілася з їхніми колективами.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: ''Мета євроінтеграції – побудова такої країни, де добробут, безпека, права і свободи українців будуть найвищою цінністю''
Віце-прем'єрка, до компетенції якої відносяться питання зближення України з Євросоюзом та НАТО, робила акцент саме на тому, які правила, стандарти та норми має запровадити в себе Україна, аби у майбутньому подати заявку на членство в Євросоюзі. Інтеграція з ЄС є також і програмною метою партії "Європейська солідарність", абревіатура якої не випадково співпадає з абревіатурою Європейського Союзу.

"Всі країни-наші сусіди проходили той самий шлях, що і ми, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з колективом кондитерської фабрики "Жако". Так само боролися з корупцією, створювали заново судову систему, оскільки стара прогнила наскрізь, проводили реформи у всіх сферах життя. Тільки нам важче це робити, оскільки наша країна знаходиться в стані війни. Нам треба розвивати країну, водночас відбиваючи атаки ворога і витрачаючи величезні ресурси на сектор безпеки та оборони. Тим не менше, ми виконуємо Угоду про асоціацію з ЄС, яка розрахована до 2024 року і є нашим покроковим планом змін. Ці зміни мають на меті побудувати таку країну, де добробут і безпека громадян будуть забезпечені на 100%, а права та свободи українців будуть найвищою цінністю. Але це складний і довгий шлях. Над цими задачами мають працювати всі – від центральної влади до місцевих громад і кожного окремого українця", – наголосила кандидатка в депутати.

Вона відзначила продукцію фабрики, яка також експортується за кордон, підкресливши, що якість продуктів українського виробництва вже оцінили в Євросоюзі, про що свідчить постійне зростання як загального обсягу експорту до країн ЄС, так і кількість видів експортованої продукції.

Ще одне з таких підприємств – успішних експортерів розташоване в селищі Баранівка на Житомирщині. Як відомо, ту працює запущений у 2014 році завод з випуску повністю органічної, тобто без жодних домішок чи хімікатів продукції. Донедавна – лише молочної, а відтепер – і м'ясної. Відвідувачі були приємно вражені рівнем організації виробництва, асортиментом та географією поставок продукції "Органік мілк". Всі процеси тут побудовані за найвимогливішими європейськими стандартами і традиціями, – від підбору порід худоби до маркетингової стратегії.

Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що виготовлення органічної продукції – один з найперспективніших напрямів українського експорту. А для захисту виробників органічних харчів вже 2 серпня вступить в силу євроінтеграційний закон "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції", який сприятиме очищенню органічного сектора від недобросовісних виробників.

"Не секрет, що зараз слова "органічна продукція" пишуть всі, хто забажає. Вже скоро ми як споживачі зможемо бути впевнені, купуючи продукт з таким написом, що він дійсно не містить ані пестицидів, ані домішок. Весь світ тяжіє до переходу на екологічно чисту продукцію, і я рада, що в нас теж є виробники, якими можемо пишатися", – зазначила політик.

За її словами, саме такі підприємства своїм прикладом показують, що маємо будувати Європу в Україні: досвід однієї компанії, яка дотримується європейських вимог до якості своєї продукції та впроваджує європейські умови праці, наслідують інші підприємці.

Під час зустрічі працівники ставили питання про державну підтримку аграріїв, про моделі земельної реформи тощо. Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що державні дотації для фермерів, які були запроваджені два роки тому, вже дали відчутний ефект. Надалі вони мають зростати, аби люди мали стимул працювати на землі, заробляючи від продажу вирощеної продукції.

"У цього колективу є чітке розуміння того, як важливо втримати європейський курс держави і не допустити розвороту на схід чи реваншу тих, хто зараз без остраху виходить зі своїх схованок, ба більше, намагається потрапити до влади", – зазначила Віце-прем'єрка, залишаючи підприємство.

Також вона відвідала меблеву фабрику "Мірт", якісна та унікальна за своїм дизайном продукція якої також експортується в різні країни та прикрашає резиденції і фешенебельні готелі Києва і зарубіжжя.

Під час зустрічей працівники піднімали багато важливих питань, які їх найбільше турбують: про роботу сімейних лікарів та якість освіти в школі, про можливості збільшення зарплат та пенсій, судові спори, ремонт доріг та інше. Представниці "Європейської солідарності" доводилося також пояснювати зміст та етапи реформ, які розпочалися 2-3 роки тому; розповідати про те, який орган влади за що відповідає та які питання вирішує. Вона наголосила на потребі в залученні саме громадян для контролю над місцевою владою та необхідності боротися з корупцією на всіх рівнях, в тому числі на рівні так званої побутової корупції.

"Це щастя, що в нас є багато небайдужих українців, готових брати на себе відповідальність. В кожній поїздці зустрічаю все більше прикладів таких людей, цілих підприємств і громад. Саме таким треба триматися разом, підтримувати і надихати один одного", – наголосила кандидатка.

Довідково: Іванна Климпуш-Цинцадзе Народилася 5 липня 1972 року в Києві. Онука команданта Карпатської Січі Дмитра Климпуша та донька українського дипломата Ореста Климпуша. Отримала другу вищу освіту за фахом "міжнародні відносини", все життя працює в сфері міжнародної політики та безпеки. Із квітня 2016 року – Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. До цього була народним депутатом України Верховної Ради VIII скликання (з листопада 2014 р. до квітня 2016 року). У Парламенті працювала Першою заступницею Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, очолювала Постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї НАТО. Заміжня (чоловік – колишній військовий аташе Грузії, дипломат, радник міністра оборони України). Має двох доньок. Входить до першої десятки списку партії "Європейська солідарність". Рідна мова – українська. Вільно володіє російською та англійською, розмовляє польською, угорською та грузинською мовами.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua