Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Нардепа Юрія Бублика звинуватили у політичній корупції

Hach | 9.07.2019 23:13

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Народний депутата України Юрій Бублик у 2016 році увійшов до провладної фракції Блоку Петра Порошенко не просто так. Про це в ефірі вечірнього ток-шоу на телеканалі НАШ натякнув політичний експерт Кирило Молчанов, повідомляє сайт Народна правда.

Нардепа Юрія Бублика звинуватили у політичній корупції
"Обираєшся ти у 2014-му році як Юрій Бублік від "Свободи" по 145 виборчому округу Полтавщини і через 2 роки прозріваєш, що тобі не подобається "Свобода", а подобається БПП і вступаєш у цю фракцію. І тут, за дивним збігом обставин, вказуєш в деклараціі, що ти різко виплачуєш борг в 1,5 млн грн", – заявив Кирило Молчанов. За його словами "найпростіший спосіб заробітку для депутата – вступити в провладну коаліцію".

"Депутати перекочуються бубликами з однієї фракції в іншу... І таких бубликів у нас безліч. Така політична невірність і невігластво у нас, у новому складі парламенту, буде лише процвітати", – пожартувала про Юрія Бублика в ефірі телеканалу "Прямий" журналіст Яніна Соколовська.

Юрій Бублик у грудні 2015-го вийшов з ВО "Свобода". 11 квітня 2016 року увійшов до складу парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" з якої вийшов 18 січня 2017. У своїй декларації за 2018 рік вказав повернення позики у 1500000 грн. Також у декларації вказав 5 автомобілів, власниками яких вказані 3-ті особи, та задекларував приватну поїздка до м. Пуатьє (Франція) вартістю 98957 грн.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua