Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
стоп реванш   Сальдо   Медведчук

Вимагаємо скасувати реєстрацію реваншиста Володимира Сальда


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Реваншистів – за грати, а не до Ради!"
Під таким гаслом активісти пікетували сьогодні приміщення ЦВК та МВС.


Вимагаємо скасувати реєстрацію реваншиста Володимира Сальда
Та обставина, що екс-регіоналів, а то й відвертих сепаратистів є чимало серед офіційно зареєстрованих кандидатів у депутати, дуже непокоїть патріотичну громадськість, волонтерів, учасників АТО.

Неля Штепа, Андрій Клюєв, Анатолій Шарій, Ренат Кузьмін – це далеко не повний список осіб, які або були зареєстровані, або яких зняли з реєстрації лише під тиском громадськості.

Зняти з реєстрації ще одного реваншиста – екс-мера Херсону і екс-депутата від Партії регіонів, що голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року, Володимира Сальда – такою була невідкладна вимога активістів сьогодні.

"Сальдо – це кандидат від партії кума Путіна Віктора Медведчука "Опозиційна платформа за життя". Він – поплічник Віктора Януковича і прихильник проросійських ідей, ймовірно, в разі обрання буде лобіювати подачу дніпровської воли в окупований Крим. Ми переконані, що він дав завідомо неправдиві свідчення в суді, переконуючи, що перебував за кордоном – в Домініканській Республіці – не більше 90 днів з моменту закінчення чи то його ув'язнення, чи то викрадення там. Саме 90 днів можна перебувати за кордоном особам, які збираються стати кандидатами в нардепи, у приватних справах.

Сам Сальдо поширював інформацію, яка потрапила і в ЗМІ, що з моменту його звільнення у цій Карибській країні до прибуття в Україну пройшло 129 днів! На суді він сказав інше. Це порушення закону, це хибне свідчення, тому ми направили листи на керівника МВС Арсена Авакова та голову ЦВК Тетяну Сліпачук з вимогою негайно розібратися в ситуації і взяти до уваги всі факти цього дивного "закордонного вояжу" соратника Віктора Медведчука і законності його реєстрації в якості кандидата в депутати", – наголосили активісти.

ОПАД


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua