Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вятрович: "Європейська солідарність зможе зупинити російський реванш"

Hach | 9.07.2019 12:03

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Відома українська письменниця і громадська діячка Оксана Забужко в ефірі телеканлу "Еспресо" висловилася на підтримку кандидатури Володимира В'ятровича – директора Інституту національної пам'яті, який кандидує до парламенту за списком партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність". Про це написав сам Володимир В'ятрович у Facebook

Вятрович: ''Європейська солідарність зможе зупинити російський реванш''
"Для мене є один критерій проголосувати: яка партія не побоїться взяти у список Володимира В'ятровича, – сказала Оксана Забужко. – Його впроваджену послідовну і концептуальну політику зміни символічної власності на українські міста, селища і вулиці, особливо у тих областях, які "готували під Росію".

Відома письменниця констатує, що у В'ятровича й далі летять стріли від тих, хто все ще чекає і вірить, що вони повернуться, що 2014 рік можна буде відіграти, іншим способом розіграти ще раз той самий сценарій поділу України. Їх дуже нервувала декомунізація навіть на рівні табличок і пам'ятників. Це те, з чого завжди починала російська влада, куди б вона не приходила – маркувала територію. Мітила своїми гіві, своїми моторолами, цими нападниками і катами.

"...Мені було цікаво, хто не побоїться взяти В'ятровича? Якщо не побоїться – значить у людей це серйозно. За збігом, це виявилася Європейська Солідарність. Це закриває для мене тему, за кого я голосуватиму... Це також дає певну надію на те, що можливо, ми матимемо шанс на зародження в майбутньому політичної сили із певними переконаннями. Не клубу того чи іншого грошового мішка, а політичної сили, де важать принципи, погляди, ідеї і переконання", – підсумувала Оксана Забужко.

"Я є членом команди "Європейська Солідарність" і моє завдання – зустрічатися з людьми і говорити про ситуацію, у якій зараз опинилася Україна, в першу чергу про загрозу російського реваншу. Переконаний, що стримати цей можливий російський реванш можливо тим людям, які є в команді "Європейської Солідарності", – заявив перебуваючи у Рівному Володимир В'ятрович.

"Тут є люди, з якими я протягом п'яти років працював на посаді керівника Інституту національної пам'яті, є молоді люди, які мають досвід чи то воїнів, чи волонтерів, люди, які працювали у різноманітних сферах. І це та проукраїнська та проєвропейська політична сила, яка з одного боку зможе зупинити російський реванш, а з іншого – продовжити наш український наступ. Молода кров у політиці потрібна, власне, для нової свіжої енергії, для того, аби додати динаміки тим чи іншим процесам, – каже глава Інституту національної пам'яті.

"Парламент, який зараз уже завершує свою каденцію, на 70% був оновленим і мені здається, що саме за рахунок цього багато чого вдалося досягти. Але саме комбінація досвіду і свіжої енергії може бути запорукою успіху цього Парламенту і цим двом критеріям найкраще відповідає саме "Європейська Солідарність". Коли я говорю про нових людей, які йдуть в Парламент і можуть додати цієї свіжої енергії, серед них має бути і волонтерки Яна Зінкевич та Софія Федина, атошники Олексій Петров та Олександр Погребиський та блогер Андрій Карпов, – сказав Володимир В'ятрович


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua