Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Порошенко:

Hach | 9.07.2019 10:12

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Лідер партії "Європейська солідарність" в рамках всеукраїнського туру побував на Хмельниччині разом з кандидатами у народні депутати від партії у багатомандатному виборчому окрузі Софією Фединою, Андрієм Карповим (Полтавою), журналістом та громадським діячем Віталієм Гайдукевичем.

Порошенко:
В рамках всеукраїнського туру політики відвідали Меджибіж, Хмельницький, Ярмолинці, Дунаївці та Кам'янець-Подільський. Головне завдання – не допустити реваншу проросійських сил та і надалі протистояти п'ятій колоні в умовах гібридної війни, - такі меседжі від п'ятого президента України. Жителі Меджибожа тепло зустріли лідера і не раз переривали промову Петра Порошенка оплесками. "Чую занепокоєння через реванш.

Сьогодні люди побачили, що реванш справді можливий. Люди побачили, що вся ця нечисть Януковича повертається в країну. Коли за попередні 5 років вона голову боялася підняти – на сьогодні вони намагаються диктувати умови: пролізти в парламент, пролізти в коаліцію, пролізти в уряд і там з уряду, виконуючи вже накази Кремля, руйнувати європейський вектор розвитку держави.

Саме тому "Європейська солідарність" прийняла рішення, що ми будемо парламентським спецназом, ми будемо зупиняти реванш, ми будемо давати відсіч Опоблоку, Опоплатформі і всім там цим п'ятим колонам Путіна!"

Райцентр Дунаївці зустрічав по-родинному тепло. Заспівали гімн, поспілкувалися про важливе і не забули про фото на пам'ять. "Дякую, друзі, за добрі слова та підтримку! Ви надаєте сил боротися. Разом, ми точно переможемо! Адже наразі що відбувається? Перше – наїзд на армію! Такі паскудники приходять і роблять ініціативу, що армія нам не потрібна. Вони зараз висунули ініціативу, що армія нам не потрібна, скоротити на 100 тисяч! Під час війни! На кого це працює? Точно на Росію! Вони висунули ініціативу провести референдум про умови капітуляції перед Росією. Нібито заплатимо цю ціну за мир! Це не мир – це капітуляція!"- сказав Петро Порошенко.

Люди щиро дякували президенту за титанічну роботу та надзусилля на шляху України до ЄС, зичили успіхів та перемоги. Під час зустрічі з людьми Порошенко розповів про значення саміту Україна-ЄС, що відбудеться в Києві: "Переконаний, формула перемоги на найвищому рівні – "Ні кроку назад в інтеграції України до ЄС". Таким і має бути потужний сигнал для нового керівництва України та ЄС на наступні роки".

Саміт Україна-ЄС, який відбудеться 8 липня у Києві, не повинен стати "змарнованим часом" і перетворитись на протокольну формальність. Його результатами повинно стати поглиблення інтеграції і двосторонньої співпраці між нашою державою та Євросоюзом, – про це заявив лідер партії "Європейська Солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко під час виступу перед прихильниками.

"Ми очікуємо надзвичайно важливих рішень від саміту Україна-ЄС. Він не повинен перетворитись на формальну зустріч задля спільного фото. Не марнуйте час – це звернення і до президента Зеленського, і до наших європейських партнерів. Дивіться поза горизонт, думайте стратегічно! Якщо зараз Україна ще не готова подавати заявку, то ми зробимо це у 2023 році. А поки що виконайте ті домовленості, які я досягнув під час останнього саміту. Це – запровадження чотирьох союзів з ЄС: енергетичного, цифрового, митного і шенгенського. Домовленості щодо цих союзів вже діють – завдяки дипломатичній роботі моєї команди. Тепер необхідно лише проявити політичну волю вищого керівництва держави для їх систематичного впровадження.Результатом саміту Україна-ЄС має стати поглиблення інтеграції і двосторонньої співпраці між нашою державою та Євросоюзом".

Волонтерка і кандидатка у народні депутати України від "Європейської солідарності" Софія Федина впевнена, що головний виклик перед країною -не допустити капітуляції:"І всі хто позиціонує себе як державницька українська сила, як люди яким не байдужа Україна, ми всі маємо триматися разом. Тому що сьогодні бій не за те хто буде в парламенті, сьогодні бій за те, чи буде Україна взагалі..." На думку лідерів політсили подібна згуртованість потрібна по усій Україні. Тож після Меджибожа "парламентський спецназ" висадився у Хмельницькому на Проскурівській. Люди обступають Петра Олексійовича. Тиснуть руки, дякують, селфяться... "Ви- найкращий президент. Успіхів вам!"

У Кам'янці-Подільському площа-ринок ледь умістила усіх охочих підтримати Петра Порошенка і "Європейську солідарність". "ЄС – це європейський союз, ЄС це – Європейська солідарність, тож обирайте ЄС – це буде точно в 10-ку!" Команда "Європейської солідарності" на 70 відсотків складається з українців без політичного минулого однак загартованих вогнем війни. Один з них блогер і волонтер, автор мегапопулярного "Вата-шоу" Андрій Карпов на прізвисько "Полтава".

"Всім нашим ворогам, нашим агресорам, Російській федерації, яка продовжує війну проти України, – ми вас хрестили, ми вас і відспіваємо! Слава Україні! "5-тий Президент гарантує після подолання зовнішніх і внутрішніх ворогів почнеться розквіт держави! "Так буде зі вступом до ЄС! Чому? Бо вступ до ЄС це – є верховенство права, це є демократія, це є свобода слова, це є свобода зібрань, це є європейськість, і врешті решт, це є рівень життя людей! Перевірте як живуть вони в російській зоні відповідальності, і як живуть люди в ЄС. Це є наша мета!"

"Прошу молитися за Україну, прошу молитися за нашу церкву, щоб Господь послав церкві допомогу, підтримку, а державі – захист і звільнення від чужинців", – наголосив Порошенко. Він зазначив, що вороги йдуть різними шляхами – і війною, й інформаційними атаками намагаються підірвати Україну зсередини. "Ми точно вистоїмо. Ми сильна держава, у нас сильна церква, у нас сильна мова, Господь чує наші молитви і правда є з нами. Я є оптиміст і закликаю вас до цього", – наголосив лідер "Європейської Солідарності".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua