Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5d2260704153c/

102-й округ на Кіровоградщині "злили" – кандидат у нардепи Андрій Лаврусь

Hach | 8.07.2019 00:13

Кандидат у народні депутати по 102-му одномандатному виборчому округу на Кіровоградщині Андрій Лаврусь в ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що його округ "злили". Запис ефіру він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

102-й округ на Кіровоградщині ''злили'' – кандидат у нардепи Андрій Лаврусь
"Українське суспільство хоче оновлення Верховної Ради, хоче нових людей і нових підходів. Втім на Кіровоградщині, по 102-му округу, від "Слуги народу" йде Артем Петрощук, житель Києва. Його на окрузі не бачать. На цьому окрузі балотуюсь ще я і Олесь Довгий. Це говорить про те, що наш округ просто "злили". Схожа ситуація і в інших регіонах. Тобто досі діють старі схеми – за кулісами домовляються, ставлять технічних кандидатів або наближених осіб. Тому прошу людей обирати того, хто з ними живе, який не віртуальний, не технічний, а справжній, і який буде представляти їхні інтереси при владі", – сказав Андрій Лаврусь у ефірі телеканалу.

Нагадаємо, округ N102 включає міста Знам'янка, Світловодськ, Знам'янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони.

Андрій Лаврусь – керівник ГО "Центральноукраїнський антикорупційний офіс" та директор обласного контактного центру – є самовисуванцем, безпартійний. Він родом із Олександрівки, яка входить до меж округу.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua