Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Заставна   Петро Порошенко   Денис П'ятигорець   Віталій Гайдукевич   Андрій Карпов   Андрій Полтава

Волонтери, військові, науковці. Петро Порошенко у Заставні представив оновлену команду

Hach | 7.07.2019 22:31

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Лідер "Європейської Солідарності" у Заставні заявив про загрозу повернення проросійських політиків до українського парламенту та представив свою команду кандидатів у народні депутати України.П'ятий президент України відвідав Чернівецьку область.

Волонтери, військові, науковці. Петро Порошенко у Заставні представив оновлену команду
В місті Заставна Петро Порошенко спершу зустрівся з представниками духовенства ПЦУ. Потім політик виступив перед мешканцями Заставни в будинку культури.

Насамперед Петро Порошенко подякував людям за підтримку й розповів про оновлену команду "Європейської Солідарності", яка бере участь у дочасних парламентських виборах.

Зокрема, із Петром Порошенком до Заставни приїхали журналіст Віталій Гайдукевич та відеоблогер Андрій Карпов (Андрій Полтава).

"У нашій команді "Європейської Солідарності" з першої сотні 70 відсотків є нові люди, які не були ні в парламенті, ні в уряді, але вони відбулись, як українці і як особистості. Бо хто скаже, що нове обличчя Михайло Забродський? Це є справжній Герой України, командувач десантно-штурмових військ, який провів абсолютно безпрецедентні військові операції. Яна Зінкевич, яка 18-річною дівчинкою пішла на фронт, створила і очолила батальйон "Госпітальєри". Софія Федина – волонтерка, доцент, голос Львівського Майдану. Ахтем Чийгоз, заступник голови Меджлісу кримсько-татарського народу," – зазначив політик.

" От минуло 2,5 місяці після президентських виборів. Подивіться, що відбулось. По армії: внесений законопроект на скорочення Збройних Сил України на 100 тисяч під час війни. Чим вони будуть землю українську боронити? Папірцями Будапештських меморандумів, які не варті паперу, на якому вони написані? – продовжив Петро Порошенко. – Далі – збираються віддати під суд волонтерів, які завозили тепловізори, бронежилети у 2014 році. Так, контрабандою завозили. Вони зараз збираються розслідувати і судити їх. Вже пішли перші обшуки. Це що, як не удар в спину нашій армії?... Зараз, коли Україна стоїть перед історичним викликом продовження того напрямку, який був заданий протягом останніх 5 років – напрямку до ЄС, до НАТО, конче потрібно, щоб у Верховній Раді був потужний парламентський спецназ "Європейської Солідарності", який не дасть звернути з цієї дороги, не дасть затягнути нас назад у Москву, здійснити атаки на нашу церкву, встромити ножа в нашу армію".

На вечір Петром Порошенком поїхав у Чернівці де виступив на площі Філармонії. Разом з ним до обласного центру завітали Ірина Никорак, та ще один популярий блогер Денис П'ятигорець.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua