Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5ce2aabdb7ad1/

Зе нагадали про сумну долю Януковича

Сергій Багряний | 20.05.2019 16:25

Громадська ініціатива "Захисти Україну" вважає заяву новообраного Президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту замахом на Конституцію, адже правових підстав для розпуску Ради немає.

Зе нагадали про сумну долю Януковича
Крім того, в "Захисти Україну" викликають тривогу позиція Президента стосовно припинення вогню на Донбасі та його ставлення до нещодавно прийнятого мовного закону.

В "Захисти Україну" наголошують, що будуть захищати український парламентаризм від політичного рейдерства, а також – всі здобутки держави за 5 останніх років, якщо нова влада спробує їх переглянути.

В "Захисти Україну" наголошують на небезпечних наслідках приїзду Андрія Портнова в Україну та можливого повернення інших реваншистів.

Активісти ініціативи нагадують, що проти свавілля влади завжди можна застосувати такий інструмент як Майдан, і рекомендують Зеленському не забувати про сумний досвід Віктора Януковича.

Повний текст заяви: https://www.facebook.com/ProtectingUkraine/photos/a.333919790811464/354193452117431/?type=3&theater


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua