Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Права справа: Контрафактна горілка з території самопроголошених "республік" реалізується на територію України


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

ГІ "Права Справа" звертається до правоохоронних органів і спеціальних служб України з вимогою перевірити інформацію щодо можливого постачання з території самопроголошених "республік" на територію України лікеро-горілчаної продукції під маркою відомих українських виробників.

Права справа: Контрафактна горілка з території самопроголошених ''республік'' реалізується на територію України
1 лютого прес-центр штабу ООС повідомив, що правоохоронцями було викрито злочинну схему протиправного виготовлення та подальшої реалізації на території різних областей України, а також переміщення за сприяння на даний час не встановлених осіб через лінію розмежування фальсифікованих алкогольних виробів.

Крім того повідомляється,що в ході проведення санкціонованих обшуків складських приміщень в м. Бахмут та м. Краматорськ Донецької області, було вилучено обладнання ((лінію по розливу та упакуванню фальсифікованих алкогольних виробів) та товарно-матеріальних цінностей на суму близько 1 000 000$ США.

Варто зауважити, що тема виробництва, реалізації та переміщення через лінію розмежування фальсифікованих алкогольних виробів і "кришування" цих трафіків співробітниками спеціальних служб України далеко не нова.

У 2016 році СБУ в ході проведення планової операції, яка за дивним збігом обставин співпала з аналогічною операцією спецслужб бойовиків, було припинено діяльность підпільного виробництва спирту на лінії розмежування зони АТО в смт. Новотроїцьке Волноваського району Донецької області.

У свою чергу представниками управління Служби безпеки України в Луганській області розкрито чотири підпільні цехи з виробництва неякісної горілки, проведені перевірки торгових майданчиків області.

Свого часу, аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв, що Луганський лікеро-горілчаний завод "Луга-Нова", у порівнянні з 2014 роком, збільшив у шість разів випуск власної продукції. Наразі підприємство випускає більше 1 мільйона пляшок алкоголю, а в довоєнний період випускало до 200 тисяч пляшок.

Горілка, яку випускає "Луга-Нова", виготовлена відповідно до ДСТУ (Державні Стандарти України).

Разом з тим, гeндиpeктop "Тaтcпиpтпpoм" (РФ) Іpeк Міннaхмeтoв, розповідаючи про збільшення у рази екcпopту горілки, називав Дoнбac у якості oднoгo з пріоритетних напрямків пocтaчання пpoдукціі. За підсумками 2015 року "Татспиртпром" став найбільшим виробником горілки в Російській Федерації і продовжував утримувати лідерство в 2016 році. У 2018 році компанія "Татспіртпром" на 13% збільшила обсяг продукції, що поставляється на експорт у порівнянні з 2017 роком. Всього за підсумками 2018 року компанія виробила 3,85 млн. декалітрів спирту і 8,8 млн. декалітрів горілки, що на 3% більше обсягів 2017 року. Виробництво іншої алкогольної продукції (крім горілки) збільшилася на 7% в порівнянні з 2017 роком і склало 974,5 тис. декалітрів.

Згідно дaних митної cтaтистики РФ, oбсяги екcпopту пивa з Рoccіі в Укpaіну збільшилися у 3,3 paзи – з 1,86 млн дo 6,06 млн дaл.

Збільшення пocтaвoк відбулося нeзважаючи нa ембapгo, яке Укpaїнa ввeлa в січні 2016 року. За оцінками експертів це стало можливим за рахунок пocтaвoк на територію самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Наведені факти збільшення обсягів реалізації лікеро-горілчаної продукції і пива російських виробників на територіях тимчасово окупованих районів Луганської і Донецької областей дають підстави казати про фактичне витіснення ними продукції місцевого виробника лікеро-горілчаної продукції.

Можемо констатувати, що для "Луга-Нова" втрачений сегмент так званого "внутрішнього ринку", компенсується за рахунок реалізації контрафактної продукції на території України.

ГІ "Права Справа" звертається до правоохоронних органів і спеціальних служб України з вимогою перевірити інформацію щодо можливого постачання з території самопроголошених "республік" на територію України лікеро-горілчаної продукції під маркою відомих українських виробників.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua