Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

До кого у Ніццу літата Юлія...

Hach | 17.01.2019 23:48

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Кандидат у Президенти Юлія Мостова... Перепрошую. Дружину кандидата у Президенти Анатолія Гриценка позавчора зафіксували в аеропорту Варшави", – написав у себе на фейсбук-сторінці журналіст Роман Реведжук.

До кого у Ніццу літата Юлія...
Він стверджує, що дружина кандидату Президенти летіла літаком до до міста російських олигархив Ніцци. За словами журналіста "там її очікував автомобіль, звідки повіз на зустріч з виборцями, а зокрема паном Валерієм Хорошковським".

Юлія Мостова ніби-то повертался через Відень. "Як відомо у Відні проживає ще один виборець пан Дмитро Фірташ" – стверджує Роман Реведжук. За його словами "тепер варто спостерігати за рухами "чесного полковника", цілком очікувано, що він скоро появиться на телеканалі "Інтер", адже це єдиний медіаресурс з центральних, який не висвітлював Анатолія Гриценка"- пише журналіст і нагадує, що "на "плюсах" у Коломойського він (Анатолій Гриценко, – Ред) був перед Новим Роком".Роману Реведужку цікаво, яку ж версію вони (Юлія Мостова, – ред) нам розкажуть, про свої закордонні вояжі. "Бачите як добре мати правильну дружину у період виборів, не те, що окремі кандидати лише шукають її на бігбордах". – резюмує Роман Реведжук


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua