Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Володимир Фесенко   Володимир Путін   Україна

Для Путіна план N1 – дочекатися виборів

Hach | 14.10.2018 14:38

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Якщо раптом не вдасться провести своїх людей до парламенту і на Банкову, тоді Путін може погратися в військовий сценарій.

Для Путіна план N1 – дочекатися виборів
Сьогодні в Кремлі на повному серйозі розглядають можливість повторення "Кримського консенсусу", коли велика частина російського суспільства на хвилі ура-патріотизму об'єдналася навколо Путіна. Зараз через Пенсійну реформу, через різні соціально-економічних проблем рейтинг Путіна почав просідати. Тому, звичайно ж, є спокуса відновити "Кримський консенсус", щоб підняти ті ж рейтинги. Російські політологи дійсно вважають, що найпростіший спосіб – показати якусь зовнішньополітичну перемогу або якусь маленьку звитяжну війну. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політолог Володимир Фесенко.

Він зазначив, що Путін мріє відновити Радянську імперію, зробивши з Росії великого геополітичного гравця, який показує свою силу, міць не тільки в ближньому зарубіжжі. Варіант з новою війною в Лівії не можна відкидати, тому що це може стати своєрідним новим тріумфом Путіна. Це один з напрямів. Є ризик, що Путін може пограти м'язами на пострадянському просторі. Цей ризик існує і для нас. Інша справа, що у Путіна інтереси суперечливі, адже очевидно, що безкровне захоплення Криму було винятком, адже фактично відразу після Майдану в Україні були деморалізовані всі силові структури і нова українська влада з'явилася без приставок в.о. тільки на початку березня. Потім вже на Донбасі, нехай і не відразу, але відсіч дали.

За словами експерта, зараз будь-яка російська агресія зустріне серйозний опір з боку української армії, яка за цей час набагато більш боєздатна, ніж в 2014 році. У Кремлі розуміють, що війна не буде безкровною. При цьому Путін не залишає надій домовитися з Заходом і зняти санкції. Тому по Україні план N1 для Путіна – це дочекатися результатів виборів в Україні, а потім домовитися по Донбасу. Якщо раптом не вдасться провести своїх людей до парламенту і на Банкову, тоді Путін може погратися в військовий сценарій.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua