Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тимошенко & Медведчук – фатальний для України союз.

Hach | 13.09.2018 11:12

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Найбільшою несподіванкою стало зближення Юлії Тимошенко з Віктором Медведчуком, люди якого в її оточенні відіграють все більшу і більшу роль. Майбутня кандидатка у президенти регулярно з'являється на телеканалі Ньюсван, який віднедавна почав контролювати Андрій Портнов, одіозний юрист Януковича, тепер близький до Медведчука.

Тимошенко & Медведчук – фатальний для України союз.
Що ближче вибори, тим більш виразно проступають політичні союзи, які можуть зумовити майбутнє країни на п'ять років вперед. Найбільше інтересу викликають два перші за рейтингом кандидати: діючий президент Паро Порошенко і його опонент Юлія Тимошенко.

Треба відзначити, що вони є таки повними антиподами і опонентами. Тож якщо Петро Порошенко заявляє – "Армія, Мова, Віра" – то у Юлії Тимошенко пріоритети прямо протилежні.

За її прем'єрства армія активно розпродувалась. Її духівник – батюшка УПЦ московського патріархату. Її українська штучна і ні-ні, та й проривається російський акцент у словах типу "гАласувати".

Але найбільшою несподіванкою стало зближення Юлії Тимошенко з Віктором Медведчуком, люди якого в її оточенні відіграють все більшу і більшу роль. Зокрема, не секрет, що Олександр Абдуллін, який практично очолив роботу Тимошенко зі ЗМІ, в минулому зайшов в українську політику за списком СДПУ (о) – партії Віктора Медведчука.

Чи ж варто дивуватися, що майбутня кандидатка у президенти регулярно з'являється на телеканалі Ньюсван, який віднедавна почав контролювати Андрій Портнов, одіозний юрист Януковича, тепер близький до Медведчука. Тим більше, що головним редактором цього телеканалу неофіційно працює В'ячеслав Піховшек, який вважається креатурою Медведчука ще з середини 90-х років.

Зрештою, за кордоном навіть сам Віктор Медведчук ризикнув вийти із тіні і в інтерв'ю "The Independent" виказати певне схвалення Тимошенко, назвавши її "добре підготовленою". За його словами вона буде битися "всім своїм єством". Для Медведчука є цілком "ясним", що у парі можливих кандидатів Тимошенко та Гриценка, електорату варто обирати саме її.

Зачувши такий сигнал шефа про Тимошенко з надією висловився екс-президент Леонід Кравчук, який вже довгі роки живе завдячує проектам Медведчука. Він зізнався, що симпатизує Юлії Тимошенко, бо вважає її "найдосвідченішим представником законодавчої влади".

Можливо саме підтримка Кравчука, як автора Будапештського меморандуму, що не виконується, спонукала саму Тимошенко спробувати торпедувати ідею Петра Порошенка про зміни до Конституції про вступ України до НАТО. На початку роботі осінньої сесії ВР замість змін Основного Закону вона запропонувала "меморандум". Чи варто нагадувати, що такі документи ні до чого не зобов'язують?

Крапку у цій історії можна поставити прочитавши інтерв'ю Віктора Ющенка, де екс-президент пригадав як Юлія Тимошенко вимагала призначити віце-прем'єром до свого уряду Віктора Медведчука. "Вона залишила у мене на столі цілу пачку його фотографій", – пригадав збентежений таким вчинком екс-президент.І справді дивно, що Тимошенко залишила фотографії, де Медведчук один, адже напевне у неї чимало знімків, де вони можуть позувати удвох.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua