Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5b6decb9c8f5c/

"Оселедці" під Шубіною

Володимир Мілевський | 10.08.2018 22:51

Непорозумінням організованим та випливши природно з середовища Громадської ради при виконкомі міської ради Кропивницького місяць тому надали як могли широкого розголосу. Спочатку були дебати-недебати по цій темі у мережі ФБ, а потім все, що могли виплеснули на прес-конференції у одній із місцевих інформагенцій.

''Оселедці'' під Шубіною
Непорозумінням організованим та випливши природно з середовища Громадської ради при виконкомі міської ради Кропивницького місяць тому надали як могли широкого розголосу. Спочатку були дебати-недебати по цій темі у мережі ФБ, а потім все, що могли виплеснули на прес-конференції у одній із місцевих інформагенцій. "На арені" з'явилася четвірка, нібито, на чолі з першим заступником Дмитром Яковенком та з трьох голів комісій, і за сумісництвом простих заступників. Вони всі гуртом і понесли "сміття з хати". Прикро було чути напівправду. А що ремісникам від журналістики, та ще певного спрямування – подавай дешеву сенсацію.

Мета "заколотників" – чотирьох з дев'яти членів правління Громадської ради була проста – заздалегідь підготувати підґрунтя для громадської думку, для того заколоту та скидання голови громадської ради Леоніда Лузана. "Заколот" потім виявився простеньким дебошем, на який всім присутнім на загальному зібранні ради дивитися було огидно. Заколотники не зрозуміли головного – в раді треба просто працювати, а не з'ясовувати особисті стосунки, виказувати симпатії чи антипатії.

На арені за пару тижнів до цього висвітилося четверо при посадах з десяти членів правління. І ніяка то не більшість, а так, неприємно характеризувати яка опозиція. Перед цим для зриву засідання ради один з групи підтримки тої "четвірки" ошпарив гарячою кавою голову ради Леоніда Лузана. Потім, як кажуть "де у Сірка очі", почав зривати збори особисто галасуючи та допитуючись у голови, чому той відмінив і переніс засідання ради... Коментарі зайві. Прикро, що не склалися стосунки у голови з його першим заступником Дмитром Яковенком, який постійно виділявся "виваженим красномовством"та певними заявам у бік влади. Інших справ за ним ніхто не помітив.

А от на початку каденції нового складу громадської ради, згаданого шановного патріота і учасника АТО не керівну посаду рекомендували не друзі-однополчани, не "затяті бандерівці" чи їх лідери, а сірий кардинал "руского міра" пані Людмила Шубіна. Вона завжди жадала впливу на громадську раду була її членом і підпільним ляльководом цієї громадської інституції. То ж мала і свого кишенькового голову у минулій каденції. А тут не обломилося – гору взяло "бандерівське крило" Ігоря Козуба, затятого ворога "руского міра", який його час від часу дорікає комуністичним минулим яскравих відтінків. Більше крім цього та примітивних пліток арсенал боротьби поповнити не змогли. Більше того комусь не хотілося висувати у склад виконкому від громадської ради Ігоря Козуба. Не хотіли, не висунули, то що й з того? А кого хотіли?

Четвірка організаторів заколоту на диво пов'язана з пані Шубіною, бо крім її протаже Дмитра Яковенка в ній присутні її ідейні друзі по "єлисаветградському руху опору" до українства Кропивницького пані Харламова та пан Барабуля. Про четвертого члена з керівного угрупування говорити майже зайве. Він всі вказівки отримує вдома, на кухні від своєї нинішньої супутниці життя Людмили Шубіної. Отака була, мабуть, з бандерівського переляку намальована "картина маслом". А що місцевому "рускому міру" є за краще ніж Ігоря Козуба "ногами попинати", обгавкати та оббрехати. Тим і живуть, бо далі ідей "руского міра" мізки у просторі не літають. Дробити патріотів на невеличкі купки, відриваючи щоразу по амбітнійособі у виванці, для них теж успіх.

То чи є в Громадській раді щось інше крім боротьби угрупувань за вплив? В цій боротьбі забули за головне – громадський контроль над владою. Пропустили багато чого значущого для городян: підвищення тарифів на воду та на транспорті, події з асфальтуваннями та дещо інше. МАФи "наступили на горло" місту, а пані Харламова, як голова відповідної комісії не спромоглася її навіть зібрати за майже чотири місяці. Невже в цьому теж винний голова громадської ради пан Ленід Лузан? Інші комісії спромоглися ж це зробити...

У підсумку ймовірно відбудеться природне очищення та самоскорочення складу громадської ради. Це відбудеться за рахунок тих, хто не зрозумів для чого він опинився у її складі. А далі, хоча і важко, "човен попливе".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua