Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Порочні зв'язки Саакашвілі

Hach | 18.12.2017 15:07

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Програма максимум – добитися дестабілізації в країні. А для цього треба пролити кров – останню таку спробу ми спостерігали у неділю. І тут важливо зазначити – після того як силові органи відмовилися "грати в хунту", нова мета – спровокувати зіткнення вже з киянами, які були обурені штурмом "Жовтневого" під час святкового концерту.

Порочні зв'язки Саакашвілі
Прорив кордону, переговори із "гаманцем Януковича" Сергієм Курченком, штурм Жовтневого палацу – здавалося б, тільки одного з цих фактів вистачає для того, щоб український політик остаточно втратив довіру. Але не у випадку Саакашвілі. І цьому є пояснення – "штучне дихання" проекту Саакашвілі забезпечують медіа "Сім'ї Януковича" – телеканал NewsOne та Інтернет-ресурс "Страна" – й, як з'ясувалося, фінансові вливання олігарха-втікача Сергія Курченка.

Про те, що "плівки Луценка" дійсні та доводять зв'язок між "Сім'єю Януковича" та Саакашвілі, свідчать декілька непрямих фактів (про прямі докази ми можемо почути лише під час судового засідання).

По-перше, спочатку вимога міжнародної експертизи, а потім швидка відмова від її проведення з боку захисту Саакашвілі. І не дарма, бо, як пише "Українська правда", "саме цього влада і чекає", оскільки "там залізобетон. Якщо Міхо піде кудись у європейські служби робити експертизу – йому кінець. ГПУ одразу надасть усе, що попросять. Але ж не піде, бо він-то точно знає, що розмови справді були".

По-друге, реакція Ігоря Коломойського – точніше, його медіа. Буквально протягом доби ще до спроби затримання Саакашвілі ЗМІ з медіа-холдингу екс-власника "Привату" різко змінили свою тональність – від незаперечної підтримки до нищівної критики екс-президента Грузії. Вочевидь, Коломойський по своїх каналах довідався про переговори Саакашвілі із Курченком та не пробачив нещирості.

По-третє, намагання усіх проросійських ЗМІ та спікерів не стільки дискредитувати плівки, скільки відбілити ФСБ – мовляв, це спецоперація російських спецслужб. Якби це було справді так, то сенсація мала б "вибухнути" під час судового процесу, а не на етапі слідства.

До речі, зв'язок Саакашвілі з Курченком теж не можна назвати випадковим. Ще на посаді губернатора Міхо аж ніяк не фільтрував своє оточення. Два роки тому – 4 грудня 2015 року – програма "Наші гроші" досліджувала спонсорів Саакашвілі. І вже тоді зазначала – з таким списком можна хоч зараз в "Партію регіонів".

Так, після виборів мера Одеси на телеканалі "Інтер" з'явилися рекламні ролики про успіхи команди Міхеіла Саакашвілі. Йшли вони три дні, але цього було достатньо, щоб визначити – люди Саакашвілі використали для оплати роликів кошти благодійного фонду. Згодом з'ясувалося, що фонд називався "На благо Одеси". Фонд визнав фінансування телереклами команди Саакашвілі, але до переліку офіційних витрат гроші ці не вніс.

Засновниками фонду "На благо Одеси" виступили бізнесмени Аднан Ківан (раніше активно співпрацював з Сергієм Ківаловим, з яким разом створив благодійний фонд "Студентська церква"), Вадим Мороховський, Віктор Шерман та підприємства ПАТ "Фінбанк", ТДВ "Інтерхім", ТОВ "Промислово-торгівельна компанія Шабо", ТОВ "Судосервіс Україна" та ТОВ "ТІС-Вугілля" (кінцевим бенефіціаром цієї фірми є мешканець Монако з угорським паспортом Олексій Федоричєв. ЗМІ розказували про тісні і дружні зв'язки Федоричєва з екс-народним депутатом Юрієм "Єнакіївським" Іванющенко – людиною з найближчого оточення екс-президента Віктора Януковича).

Серед інших благодійників Фонду: ТОВ "Зарс" Інеси Каркашадзе, ВКП "Івік-юг" Генадія Німина та Василя Михайлова, ТОВ "Енергомережі" та ТОВ "Аквілон плюс" Генадія Коцієвського, у якого в біографії є навіть історія з балотуванням до Одеської міськради від блоку "Не так!", який свого часу організував та очолив Віктор Медведчук.

Але навіть у порівнянні з цим списком дуже промовисто виглядає вибір Саакашвілі на користь своєї "правої руки" в партії Рух нових сил – народного депутата Юрія Дерев'янка. Причому особливо прекрасною є спільна участь в акціях протесту разом із Дерев'янком Єгора Соболєва, який вже мав з цим персонажем свою неприємну історію.

Якщо бути небагатослівним, Юрій Дерев'янко фактично здійснив рейдерське захоплення партії "Воля", в якій свого часу був й відомий Єгор Соболєв, Згодом цей політик розповів багато цікавого про Дерев'янка. За словами Соболєва, "з'ясувалося, що ця людина (Дерев'янко) була засновником однієї з компаній, яка створила консорціум ЄДАПС і схему викачування грошей через паспорти, далі нам розповіли, що він займався лобіюванням нечесних схем теж з викачування грошей з платників податків через Мін'юст, який веде різні реєстри. Більш того, остання моя інформація, що він одного свого ворога, який забороняв йому викачувати ці гроші з Мін'юсту, записав у закон про люстрацію. Там є одна посада – директор антикорупційного бюро при Кабміні (це всередині офісу уповноваженого з антикорупційної політики при Кабміні є таке антикорупційне бюро), і ця посада прямо вписана в закон про люстрацію. Коли ми обговорювали цей закон, я казав: "Юра, чому ми таку маленьку посаду вписуємо до закону?". Він каже: "Ой, там такі жахливі люди, вони завжди покривали корупцію". Ну, і так ця посада в законі з'явилася. Тепер виявляється, що це була помста людині, яка боролася проти цієї схеми в Мін'юст".

До речі, чи не тому зараз головним винним у штурмі "Жовтневого" в оточенні Саакашвілі призначили Єгора Соболєва? Дерев'янко таки помстився – нехай і через три роки.

Отже, ця історія може свідчити про одну неприємну тенденцію. Партію Саакашвілі разом з Дерев'янком на гроші Курченка прокачують ЗМІ "Сім'ї Януковича". Робиться це для того, щоб використати екс-президента Грузії як стартову ступінь для розкрутки партії. Партії, яку по факту контролює "Сім'я Януковича" і яка використовує революційні майданівські гасла. Партії, що збирається спиратися на радикально налаштовані проукраїнські сили. Партії, передвиборчий список якої буде формувати Сергій Курченко. Вочевидь, політичну колону на іншому політичному фланзі має створити партія Мураєва-Рабіновича. Програма мінімум – забезпечити в наступному парламенті потужне лобі.

Програма максимум – добитися дестабілізації в країні. А для цього треба пролити кров – останню таку спробу ми спостерігали у неділю. І тут важливо зазначити – після того як силові органи відмовилися "грати в хунту", нова мета – спровокувати зіткнення вже з киянами, які були обурені штурмом "Жовтневого" під час святкового концерту.

І скажіть відверто – якщо це не підготовка реваншу, то що інше?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua