Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5a09977587dee/

Київська влада діє ніби за вказівками Медведчука

Сергій Багряний | 13.11.2017 15:00

Депутати забудовники – Шарій, Баленко, Непоп, Негрич та інші з порушенням регламенту, при вимкненому освітленні, з побиттями киян, за безпрецедентної агресії і опору тих самих киян – продавили незаконне "питання" на мільярди гривень...

Сотні київських квартир залишаються без опалення, і це через місяць після того, як мав розпочатися опалювальний сезон; температура в окремих помешканнях ледь сягає 14 градусів... КМДА хоч і продовжує прибирати незаконні торгові точки, але не хоче звертати уваги на стихійну торгівлю – так звані розкладки з різним крамом і продуктами сумнівного походження... Питання виділення землі учасникам АТО, зокрема, в Деснянському районі столиці. Наражається на некомпетентність або й саботаж чиновників. А ще міська влада допускає систематичні порушення в питанні декомунізації. Далі – пряма мова:

"Депутати Київради і КМДА в ситуації з декомунізацією демонструють правову безграмотність. Адже якщо Київрада вчасно не проголосувала зміни, то їх має прийняти міський голова. Але й він відмовчується", – на цьому в коментарі УІС наголосив депутат Київради, директор Незалежного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк.

"Київ провалив декомунізацію. Досі маємо купу пам'яток радянської спадщини. Не перейменовано вулиці. І декомунізацію не приймають не лише депутатська більшість – фракція "Солідарності", але й частина опозиційних депутатів. Схоже, вони обрали шлях популізму – діяти ніби то на догоду виборцям-пенсіонерам, які ніби то не підтримують декомунізацію.

Вже зараз від спікерів провладної фракції чуємо, що "Солідарність" не готова голосувати за те, щоб вулиці отримали імена, зокрема, Міхновського, Івасюка, Годзенка.

Влада відмежувалася від громадян, працюючи у зв'язці з бізнес-лобі. Не відновлено діяльність районних рад. Обмежено вхід киян на сесії міськради, самі сесії Київради проводяться рідко. При цьому для проштовхування своїх рішень прокличківські чиновники і депутати кличуть на підтримку громадськість, аби та створювала ілюзію народної підтримки ряду проектів КМДА...

Це – гібридні методи, на зразок тих, які використовує проти України держава-агресор. Ряд осіб з оточення Кличка діють ніби за вказівками Медведчука.

Одним словом, нам потрібний реальний суспільний тиск, аби відновити самоврядування в Києві і повноцінно завершити декомунізацію", – наголосив Юрій Сиротюк.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua