Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/59e7b4b042982/

Презентовано книгу про розпад Росії

Сергій Багряний | 18.10.2017 23:08

В Києві презентовано збірку аналітичних праць політолога Олександра Никонорова "Коли розвалиться імперія. Тенденції розвитку сепаратизму в путінській Росії".

Презентовано книгу про розпад Росії
Книга побачила світ за сприяння друзів Олександра, працівників Представництва ЄС в Україні, Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О.Никонорова та Фундації "Вільні Люди".

В збірці детально описано про можливості розвитку сепаратизму в таких регіонах РФ як Татарстан, Тува, Кубань, Дон, Урал, Карелія, Марій Ел, Удмуртія, Чувашія, Далекий Схід, Башкортостан, Сибір, Калінінград.

Публікації, які увійшли в збірку, раніше були опубліковані на особистому сайті Олександра "Только правда" та ряді патріотичних інтернет-видань.

"Ця книга – важливий інструмент у гібридній війні з РФ. Писав він не лише про сепаратизм в Росії, Україні, але й загалом про терористичні та екстремістські рухи в світі. Аналізував кожен проблемний регіон земної кулі.

Ми передамо перший тираж найближчим друзям Сашка, а також експертам, дипломатам, в тому числі й іноземним, деяким представникам влади і силовикам – хай вчаться, хай, ознайомившись з книгою, будуть готові до конкретних дій в боротьбі з агресором", – розповідає упорядник книги, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О.Никонорова Сергій Пархоменко.

"Під впливом подій в світовій політиці він писав й чудову прозу. Про любов на фоні війн, революцій, підпільної боротьби... Наша наступна задача – видати Сашкову прозу", – відзначає громадський діяч Катерина Коротченко.

Нагадаємо, Олександр Никоноров загинув під час ДТП на Рівненщині разом з 4-а іншими представниками патріотичного експертного середовища 6 вересня 2017 року.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua