Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Саакашвілі передають "привіти", а він формує "спецназ"

Hach | 2.09.2017 16:30

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ну, побрязкали хлопці зброєю перед Міхо. І що? Думаєте це його налякало? Навряд! Так, привіт передали. Той привіт прийняв. Блін, налякали їжака голою жопою

 Саакашвілі передають ''привіти'', а він формує ''спецназ''
Реально клоуни. Брата Саакашвілі, Давида зловили орли Авакова і привезли до Міграційної служби. Виявляється, з березня 2017 року він проживає в Україні незаконно. А Державна служба зайнятості анулювала дозвіл на працевлаштування.

Помахали пальчиком і відпустили, бо щоб видворити з країні потрібно рішення суду. А його немає...

Це все дуже прекрасно і, навіть показово. А не хочуть орли Авакова пройтися, наприклад, Деміївським ринком у Києві, або ж відомим Сьомим кілометром в Одесі? В першому випадку айзерів, а у другому китайців хоч пачками пакуй.

Кажете їх не бачать? Ще й як бачать. Це живий заробіток для Міграційної служби. Закрити очі на нелегала – штука баксів.Продовження проживання – дві штуки.

Ну, побрязкали хлопці зброєю перед Міхо. І що? Думаєте це його налякало? Навряд! Так, привіт передали. Той привіт прийняв. Блін, налякали їжака голою жопою.

Поки силові структури фігнею страждають Міхо сколотив спецназ підтримки. Зад Саакашвілі і сьогодні і вчора прикривали нардепи Сергій Лещенко, Юрій Дерев'янко, Віктор Чумак та аферист Семен Семенченко.

Сепаратист Євген Мураєв відкрив для Міхо двері ефіру свого каналу NewsOne. Два дні підряд на цьому тижні в ефірі був сам Міхо. Плюс члени його команди: Давид Сакварелідзе, Юрій Дерев'янко і, вперше, за півроку запросили на канал Мураєва Сергія Лещенка.

На кордоні планує особисто зустрічати Міхо Юлія Тимошенко. Можливо навіть привезе той само букет, який відмовилася приймати після повернення з ростовського СІЗО Надія Савченко.

Чим ближче анонсований час прибуття тим стає веселіше


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua