Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому я потисну руку ригівському демону Нестору Шуфрич

Hach | 28.08.2017 01:02

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Мені гидко тиснути руки багатьом нашим патріотам, котрі давно свою мораль здали в ломбард, котрі торгують своєю совістю і котрі намагаються "перєшать" свої шкурні, копієчні питання

Чому я потисну руку ригівському демону Нестору Шуфрич
Можна як завгодно ставитися до Нестора Шуфрича, але в цього демона є принципи і честь.

Він не щур, котрий кидає корабель, що тоне. Так було під час Помаранчевої революції, коли Нестор не боявся йти у натовп людей і не боявся бути представником Віктора Януковича у ЦВК тоді, коли його усі кинули

Нестор Шуфрич був внутрішньою опозицією у Партії регіонів. Наприклад, у 2009-у нардеп не побоявся заїхати у рило всесильному главі президентської адміністрації Сергію Льовочкіну. І це у присутності Віті Януковча. І це у ті часи. Цей демон не боявся кинути виклик.

Під час Революції Гідності він був посередником між Майданом і регіоналами. Не в останню чергу завдяки йому фракція ПР голосувала в унісон з опозицією і позбавила Януковича повноважень.

Тепер про ДТП з меншим сином Нестора Шуфрича.Пацан на "бентлі" збиває людину, не втікає з місця аварії, дає свідчення, не ховає свій зад за спиною впливого батька. А батько, як чесна перед власною совістю людина, не намагається зам'яти справу, спустити її на гальма, списати на місячне затемнення.

Натомість викликає з Ізраіля лікарів, піднімає на ноги кращих ескулапів країни аби врятувати людину, котру збив його син.

Це не ода Нестору Шуфричу. Це ода моралі. Так має вчиняти будь-яка людина. Але, зазвичай, за партквитком ми не бачимо людини.

Особисто я готовий потиснути руку ригівському демону Нестору Шуфричу за те, що він має моральні принципи, котрі не мають ціни і які є рідкістю у наш скурвлений час.

Натомість, мені гидко тиснути руки багатьом нашим патріотам, котрі давно свою мораль здали в ломбард, котрі торгують своєю совістю і котрі намагаються "перєшать" свої шкурні, копієчні питання


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua