Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ларін. Кропивницький. Суд. Перейменування. Кіровоград. Лукаш

Недобитий ворог ще вишкіряється

Василь Чорний | 29.06.2017 17:52

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Наступне засідання Вищого адміністративного суду про скасування перейменування Кіровограда на Кропивницький відбудеться 15 серпня.

Недобитий ворог ще вишкіряється
Наступне засідання Вищого адміністративного суду про скасування перейменування Кіровограда на Кропивницький відбудеться 15 серпня.

Про це у "Фейсбуці" повідомила юрист Олена Лукаш, передає кореспондент "УЦ".

"Я щиро вважаю, що виключне право вирішувати, як буде називатися їхнє рідне місто, належить жителям. Не Парубію, не В'ятровичу, не купці пройдисвітів, котрі вважають себе вершителями доль та імен... – написала Лукаш. – Тому судові баталії за права громади Кіровограда тривають. Наступне засідання – 15 серпня. Перемога на боці терплячих".

Нагадаємо, що Верховна Рада України перейменувала Кіровоград на Кропивницький на своєму засіданні 14 липня 2016 року. З того часу проросійська "опозиція" і веде публічні, судові та підпільні бої проти нової назви, залякує та чинить тиск на національно свідомих кропивничан. Очолюють цей "рух опору" фактично два нардепи Сергій Ларін та Костянтин Яринич, хоча мотузки тягнуть далі, аж до Москви. Депутати з різних фракцій, один навіть з пропрезиденської БПП, але їх обєднує одна чорна антиукраїнська справа. Так все непросто і неоднозначно в Україні у цій гібридній війні.

Опозиціонери причину перенесення приховують та видають ситуацію що складається за свою "тимчасову перемогу". У парламенті тим часом вже підготували проект внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua