Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
сила людей   стоп путін

Акція "Стоп Путін" викликала паніку в адептів "руского міра"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

21 та 22 січня в світі втретє відбулася акція "Стоп Путін! Стоп війна!".

21 та 22 січня в світі втретє відбулася акція "Стоп Путін! Стоп війна!".

Світлина від Богдана Ковальчука.

Цього разу акції пройшли в 3-х десятках країн та десятках міст України,в тому числі – в прифронтовому Маріуполі.

В Києві акцію традиційно проводила "Сила Людей" та Всесвітній рух патріотів України за підтримки ГО "ДІЯ" та "Батьківщини молодої".

Учасники акцію вшанували пам'ять "кіборгів" – захисників Донецького аеропорту, перших жертв з числа Небесної Сотні, зокрема – Сергія Нігояна.

Ключова вимога – звільнення всіх громадян України, фактично взятих в заручники Кремлем та його маріонетками з так званих "днр-лнр", звільнення всіх українських територій від російських військ, повернення Криму, запровадження цілодобової спостережної місії ОБСЄ, в тому числі вздовж неконтрольованої Україною лінії кордону з РФ.

"На жаль, останнім часом Україна – не перша на порядку денному світової спільноти. Економічна криза, біженці, Сирія, вибори в ряді країн Заходу зараз чомусь є більш пріоритетними для демократичного світу. Але ми нашою акцією не дамо замовчати тему України, ми постійно будемо нагадувати світу, що в Україні війна, яку розв'язав путінський режим в РФ!", – наголошує координатор всесвітньої акції "Стоп Путін!" Ірена Фон Бург.

"Ми будемо продовжувати наші демонстрації в тій чи іншій формі, поки останній українець – полонений Кремля не повернеться на Батьківщину, поки останній російський солдат не забере свій чобіт з нашої землі!", – підкреслює голова "Сили Людей" Києва Василь Болгарін.

"В Росії хоч і у невеликій кількості, але люди також провели акцію "Стоп Путін!". Це означає, що навіть в авторитарній країні із зазомбованим і заляканим населенням, є люди, які не бояться сказати "Путін, стоп!", "Крим – це Україна"!, – зазначила під час акції російська опозиціонерка Ольга Курносова.

"Наша задача – підтримувати Україну, адже вона воює в тому числі й за нас, за вільний світ, за країни Європи. Росія зараз – головна загроза всьому цивілізованому світу!", – зазначив французький експерт Олів'є Ведрін, який також був присутнім на акції.

"Акція "Стоп Путін!" – це нова форма нашого Майдану. Відтепер український Майдан став всесвітнім!", – додала керівник "Сили Людей" Голосіївського району Ірина Андрійчук.

Цього разу акція "Стоп Путін!" змусила занервуватися адептів "руского міра" в Україні та світі. Так, під час акції в Києві декілька осіб, перебуваючи в нетверезому стані, намагалися заважати акції, перебиваючи спікерів, вигукуючи вимоги змінити тему акції на різні соціально-популістські та антипрезидентські гасла.

А в Греції прихильники Путіна та "новоросії" навіть погрожувати розправою учасникам акції, що була запланована в Афінах.

Також деякі ніби то українські ЗМІ подали подію в дуже викривленому вигляді, дивним чином повторюючи деякі "меседжі" офіційних російських пропагандистів. А в самій Росії поліція затримала декого з учасників антипутінської акції.

OPAD


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua