Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Центральному апараті Національної поліції служить "подільниця" криворізького сепаратиста?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

В Центральному апараті Національної поліції служить офіцер Ружена Леміш, яка, будучи слідчою МВС в Кривому Розі, відібрала бізнес та майно (сім квартир) у криворізького бізнесмена німецького походження Володимира Фролова.

В Центральному апараті Національної поліції служить ''подільниця'' криворізького сепаратиста?
В Центральному апараті Національної поліції служить офіцер Ружена Леміш, яка, будучи слідчою МВС в Кривому Розі, відібрала бізнес та майно (сім квартир) у криворізького бізнесмена німецького походження Володимира Фролова.

Про це повідомили правозахисники з Кривого Рогу Сергій Федько, голова Дніпропетровської обласної організації "Громадянська мережа ОПОРА", Анатолій Руденко, голова правозахисного об'єднання "Наша Правда", Людмила Фролова та журналіст-розслідувач видання "Наша версія" Сергій Новіков.

"Леміш вимагала у Фролова віддати їй майно і бізнес в обмін на закриття сфабрикованої проти нього кримінальної справи. Коли значну частину свого майна Фролов передав Леміш, його двічі намагалися отруїти. Друга спроба стала для бізнесмена фатальною. Особисто Леміш не дозволила медикам провести розтин тіла Фролова.

Потім з родичів бізнесмена відбулося стягнення близько 60 тисяч грн. за ніби то лікування", – каже голова правозахисного об'єднання "Наша Правда" Анатолій Руденко.

Самого Анатолія Руденка 9 грудня було по-звірячому побито арматурою. Криворізька поліція кваліфікували цей акт як "удари кулаками".

За словами голови Дніпропетровської обласної організації "Громадянська мережа ОПОРА" Сергія Федька, побиття організували пов'язані з родиною Вілкулів брати Темники та полковник МВС Фіщенко, що причетний до репресивних дій проти Євромайдану в Дніпрі.

Криворізькі правозахисники і журналісти також повідомили, що в Кривому Розі проходять оздоровлення охоронці донецької просепаратистської організації "Барс", яка фінансується групою "Евраз" російського олігарха Абрамовича.

Охоронці "Барсу", за словами Сергія Федька, регулярно їздять на заробітки до терористичних псевдореспублік "днр" та "лнр".

Напряму до "Барсу" причетний такий собі громадянин Бартков, який, за словами правозахисників, допомагав Ружені Леміш відбирати бізнес Володимира Фролова.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua