Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/58040a56c4db8/

Більше санкцій – менше Путіна!

Сергій Багряний | 17.10.2016 02:16

Акцію "Стоп Путін! Стоп війна!" вже вдруге за рік провели в понад 70 містах України і світу.

Більше санкцій – менше Путіна!
Акцію "Стоп Путін! Стоп війна!" вже вдруге за рік провели в понад 70 містах України і світу.

В Україні на акцію вийшов практично кожен обласний центр – Запоріжжя, Черкаси, Хмельницький, Винниця, Дніпро, Тернопіль, численні районні центри, окремі міста й містечка, зокрема, й на буремному Донбасі – Слов'янськ, Краматорськ, Маріуполь, де відбувся дуже велелюдний потужний мітинг.

Два заходи в рамках акції відбулися в столиці. Спочатку під посольством Росії кримсько-татарські активісти спалили зображення Путіна, вимагаючи в РФ негайно припинити репресії проти українського та кримсько-татарського населення в окупованому Криму.

А потім активісти "Сили Людей" провели флеш-моб на Майдані Незалежності, в рамках якого зібрали посилку для Президента Росії Володимира Путіна. В посилку поклали іграшкову зброю – рушницю, іграшкові танки, солдатиків, каску, закликавши керівника країни-агресора бавитися іграшками і припинити гратися людськими життями.

"Схоже, Путін в дитинстві, на відміну від ровесників, не награвся в солдатиків і "войнушку", через що на схилі років почав влаштовувати реальні війни, де гинуть живі люди. Краще хай відкриє цю посилку і пограється в своєму кабінеті в ляльок, в танчики, й припинить війну в Україні й Сирії та виведе свої окупаційні війська", – зазначає керівник київської команди "Сили Людей" Василь Болгарин.

"Україна має відновити повний контроль над всіма ділянками кордону з РФ, до цього моменту просимо Захід не піднімати питання про вибори в Донбасі", – додає координатор Антипутінського інформаційного фронту, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua