Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Ні!" – законопроекту N4370-1


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Сила Людей" – проти Проекту Закону N4370-1, що розширює контроль президента над головами місцевих адміністрацій.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби" N4370-1 встановлює, що посади голів місцевих державних адміністрацій переносяться з категорії А державних службовців до категорії Б, цим самим усуваючи їх з підконтрольності Комісії з питань вищого корпусу державної служби, в якій лише 1 особа із 12 визначається Президентом України.

За законопроектом склад комісії, яка буде відбирати претендентів на посади голів місцевих державних адміністрацій, формується Президентом України. Лише третину до складу комісії делегує Кабінет Міністрів України. Тобто в руках Президента відбувається повна концентрація влади щодо відбору, призначення та звільнення з посад голів місцевих державних адміністрацій. Порушується закладений в Конституції України механізм стримувань і противаг та відбувається рух в напрямку узурпації влади Президентом України.

Рішенням Ради Київської організації ПП "Сила Людей" 27.07.2016 р. прийнято рішення направити публічне звернення всім народним депутатам з приводу недопустимості голосування за законопроект 4370-1, який кардинально посилює одноосібний вплив Президента України на призначення голів місцевих державних адміністрацій.

Виконком КМПО на початку серпня розіслав всім народним депутатам дане звернення. Було надіслано народному депутату України члену партії "Сила Людей" Веселовій Наталії лист з проханням звернутись до своїх коллег по фракції з даного питання. Зі слів пані Наталії, фракція "Самопоміч", в якій перебуває Веселова, не буде голосувати за законопроект.

19 вересня 2016 року було повторно надіслано всім головам депутатських фракцій та груп рекомендованими листами звернення, в якому йшлося про недопустимість голосування за законопроект 4370-1. На сьогодні отримано відповідь від однієї з найбільших фракції парламенту – "Народний фронт", – яка прийме до уваги наші пропозиції при голосуванні за даний законопроект.

6 жовтня 2016 членами КМПО було проведено акцію-протест під стінами ВРУ з метою донести позицію "Сили Людей" щодо прийняття законопроекту 4370-1 до громадськості та парламентаріїв щодо недопустимості узурпації влади Президентом України.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua