Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мінюст по Гуназі відповів відпискою


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Справа Гунази – Мінюст на запит журналіста-розслідувача відповів примітивною відпискою.

Мінюст по Гуназі відповів відпискою
Справа Гунази – Мінюст на запит журналіста-розслідувача відповів примітивною відпискою.

Міністерство юстиції України попри тривалі зусилля громадських активістів http://poslezavtra.com.ua/news/83788, зокрема, євромайданівців http://golosua.tv/obschestvo/16_08_12_05-12_maydanovtsyi_v_shoke_ot_kadrovoy_politiki_minyusta_0 призначило на відповідальну посаду директора Департаменту ресурсного забезпечення діяльності Державної кримінальної-виконавчої служби людину з кількома кримінальними провадженнями – Гуназу Олега Євгеновича.За цими кримінальними провадженнями суд ухвалив 3 ухвали. В двох ухвалах суд підтримав слідство щодо ТОВ "Торговий дім "Трейд Центр".

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/53343511

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52185006

Попри це, в Мінюсті не лише допустили Олега Гуназу до участі в конкурсі на здобуття цієї відповідальної посади. Цей претендент навіть переміг у ньому.У журналістів та громадських активістів одразу виникли запитання до чиновників Мінюсту щодо того, чи нормально, чи по-європейськи і чи законно (після Євромайдану, під час війни, коли за європейські цінності на Майдані загинула Небесна сотня, коли за Незалежність і Суверенітет України в АТО гинуть наші вояки – авт.) призначати очолювати Департамент, через який щороку виділятиметься до 500 млн. народних гривень, людину з сумнівним минулим.

http://www.argumentum.info/2016/08/criminal-0.html

Попри низку громадських та журналістських зусиль, а саме – кількаразові звернення до Мінюсту в соціальній мережі Ютуб https://www.youtube.com/watch?v=DIqMwrK2ywo

https://www.youtube.com/watch?v=ag9Ho4eSMiE

https://www.youtube.com/watch?v=fnVBHqYYlYk

кілька журналістських запитів, флешмоб "Приберіть ляльок з Мінюсту" http://www.radiosvoboda.org/a/27918130.html,

прес-конференцію "Непрозорі конкурси у владних кабінетах" http://www.ukrinform.ua/rubric-pressconference/2068857-neprozori-konkursi-u-vladnih-kabinetah-ak-ce-vidbuvaetsa-i-hto-za-cim-stoit.html, на якій активісти розповіли, що Гуназа Олег Євгенович на посаді директора ТОВ "Торговий дім "Трейд Центр" спільно з іншими особами уклав Договір, виконання якого призвело б до банкрутування двох державних підприємств (саме такому банкрутуванню завадив опір трудових колективів цих підприємств – авт.),

а також цілу "зливу" журналістських публікацій http://narodna.pravda.com.ua/discussions/57a0a53ba3145/

http://ukrpohliad.org/news/oligarhichna-grupa-kaufmana-tyagne-kryminalnyka-gunazu-v-ministerstvo-yustytsiyi.html

http://podrobnosti.ua/2125842-departament-minjusta-mozhet-vozglavit-chelovek-s-ugolovnymi-proizvodstvami.html

http://www.ukrpress.info/2016/08/02/ugolovnik-v-minyuste/

6 вересня 2016 року Гуназу Олега Євгеновича було призначено директором Департаменту в Мінюсті. Іншими словами Мінюст проігнорував сигнали і думку громадськості.

Прикметно, що Спеціальна перевірка по Гуназі перевершила встановлений законодавством місячний термін для перевірки переможця аж на півмісяці. І це було ще одним порушенням в епопеї призначення цієї особи.

Саме з приводу Спецперевірки Гунази Олега Євгеновича журналіст-розслідувач Ігор Рудич звернувся 14 вересня до Мінюсту із журналістським запитом.Спершу Мінюст вчинив в своєму дусі. Замість надання відповіді на Запит журналіста, один зі структурних підрозділів Мінюсту надіслав Рудичу надто вже підозріле виконавче провадження. Як то кажуть, в історії відносин відомства і журналіста стирчали репресивні "вуха".

Щодо цього мережа вчергове вибухнула гнівними публікаціями. http://opad.org.ua/news/novyny-tsentru/95-miniust-rozpochav-represii-proty-zhurnalista-rozsliduvacha

http://ord-02.com/rasledovaniya/item/86649-minyust-rozpochav-represiyi-proti-zhurnalista-rozsliduvacha

http://nk.org.ua/politika/minyust-nachal-repressii-protiv-jurnalista-rassledovatelya-ne-mojet-byit-73127

Наче оговтавшись від летаргічного сну, чиновники мінюсту (О, диво! – авт.) надіслали листа журналісту-розслідувачу. Ось він.

Відповідь Міністерства – Гуназу призначили як переможця конкурсу та за результатами спеціальної перевірки, а (УВАГА! – авт.) інформація про результати спеціальної перевірки та документи щодо її проведення є конфеденційними, якщо вони не містять відомостей, що становлять державну таємницю.

Як бачимо, нічого по суті.

Залишається лише здогадуватися, чому Петренко і очолюване їм Міністерство проігнорувало (і далі ігнорують – авт.) сигнали громадських активістів і журналістів?

Чому затягнулася спеціальна перевірка щонайменше на понад півмісяці? Всупереч чинному законодавству України!

Чому з мільйонів українців Мінюст відшукав саме Гуназу?

Чому кримінальні провадження і кримінальні ухвали не завадили процесу призначення Гунази на таку відповідальну посаду?

За які такі "заслуги" кримінальник удостоєний такої відповідальної посади?

Яка є роль в цьому призначенні Міністра юстиції Павла Петренка?

"Оскільки Мінюст за підписом Заступника міністра – керівника апарату Ганни Онищенко надіслав у відповідь на мій Запит журналіста звичайнісіньку відписку, до того ж, зухвалу і позбавлену логіки, то мені нічого не залишається, як продовжити журналістське розслідування, в якому я прагнутиму відповісти на ці та інші запитання. У справі призначення Гунази О.Є. наче як у дзеркалі відбилися вади нинішньої кланово-олігархічної системи, яка і далі руйнує Україну" – прокоментував витівки чиновників Міністерства юстиції України журналіст-розслідувач, інформкоординатор Офіцерської громадської ініціативи "Чисті погони" Ігор Рудич.

ОПАД


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua