Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мінюст розпочав репресії проти журналіста


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як відомо, в Міністерстві юстиції нещодавно призначили директором Департаменту ресурсного забезпечення кримінально-виконавчої служби при Мінюсті Олега Гуназу.

Як відомо, в Міністерстві юстиції нещодавно призначили директором Департаменту ресурсного забезпечення кримінально-виконавчої служби при Мінюсті Олега Гуназу.

Парадокс у тому, що Гуназа, маючи кілька кримінальних проваджень і дві підтриманих судом кримінальних ухвали http://24tv.ua/ru/na_vazhnuju_dolzhnost_v_minjuste_pretenduet_figurant_ugolovnyh_proizvodstv_n714958

- був допущений до конкурсу і навіть переміг у ньому.Цим ганебним фактом зацікавилися журналісти. Першим, хто про це заявив був журналіст-розслідувач, інформкоординатор офіцерської громадської ініціативи "Чисті погони" Ігор Рудич.

https://www.youtube.com/watch?v=DIqMwrK2ywo

Не обмежившись заявами в мережі, журналіст-активіст провів розслідування та організував громадський флешмоб http://ua1.com.ua/society/u-minyusti-pracyuvatime-lyudina-z-kriminalnim-minulim-23291.html

Про підсумки журналістського розслідування Рудич розповів на прес-конференції разом з іншими громадськими активістами.

https://www.youtube.com/watch?v=dyLMj19uReU

Попри зусилля громадськості http://golosua.tv/obschestvo/16_08_12_05-12_maydanovtsyi_v_shoke_ot_kadrovoy_politiki_minyusta_0

Олег Гуназа успішно пройшов Спеціальну перевірку в Мінюсті. Як таке могло статися? З цим запитанням журналіст-розслідувач звернувся до Міністра юстиції України Петренка, заступника міністра Севостьянової і директора Департаменту кадрової служби – Сови.

Однак, замість відповіді на Запит журналіста Мінюст (через один зі структурних підрозділів) надіслав журналісту виконавче провадження в якому стверджується, що він за один день (1 жовтня 2012 року) примудрився спожити комунальних послуг на суму близько 11 тисяч гривень.Вражений нахабністю Системи, Рудич прокоментував ситуацію:

"Я спершу думав, що Мінюст відповів мені щодо спецперевірки і призначення Гунази. Та вчитавшись в документ, я був вражений зухвалістю і безмірністю відповідних посадовців. Чи я того дня у лазничці і на електричній плиті випробовував андронний колайдер власного виробництва?" – поіронізував журналіст.

Найближчим часом журналіст обіцяє провести ще одне розслідування по Мінюсту, бо інсайдери з лав чесних співробітників Мінюсту просто-таки волають: "Сьогоднішнє Міністерство юстиції зібрало все сміття з діючої нині Системи".

ОПАД


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua